THE BODY SHOP CAMOMILE GENTLE EYE MAKE-UP REMOVER (GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİSİ)

Selamlar kizlar, Nasilsiniz bakayim. İnşallah iyisinizdir, hossunuzdur 😉
Bugün yine göz makyaj temizleyici macerami anlatacagim size. Günlerden birgün The Body Shop da gezerken calisan kadin öve öve bitiremedi bu ürünü. Büyük boyu da sadece 24 tl idi. Bu kadar uygun fiyata denemeden olmaz dedim. Ancak arkasında yazanlar pek iddiali gelmeyince vazgectim almaktan. Daha sonra başka bir alışveriş sirasinda küçük boyunu alamadan edemedim.

THE BODY SHOP CAMOMILE GENTLE EYE MAKE-UP REMOVER


Ürün çift fazli değil. Su kivaminda. Kokusu midemi bulandiriyor. Kokularla hiç aram yoktur. Güzel koku hastasiyim ama lütfen kozmetik ürünler, bakim ürünleri hatta deterjanlar kokusuz olsun 😉 aslinda hafif günlük makyaj cikarmada fena değil. Ancak kat kat maskaralar için, kalici koyu eyelinerler için de pek iyi yeterli sayilmaz. Su kivami, hassas gözlere sert gelebilir. Bir kaç kirpiginizden her temizleme işleminde mahrum kalabilirsiniz.

THE BODY SHOP CAMOMILE GENTLE EYE MAKE-UP REMOVER
Vaatleri resimde yaziyor. Ancak çok da nazik olduğunu soyleyemeyecegim.

THE BODY SHOP CAMOMILE GENTLE EYE MAKE-UP REMOVER
Tek seferde pamuğa aldiği da bu işte… Yine de tek fazli ve fiyati uygun pek çok ürüne göre kendileri iyi sayilir.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe