THE BALM CINDY-LOU MANIZER AYDINLATICI

Merhaba güzeller, yakin zaman da büyük Gratis indirimi bekliyorum. O nedenle bu ürünle ilgili fikirlerimi alip almama konusunda kararsiz kalanlar için yazmak istedim. Hemen baslayalim mi?


Ambalaj çok şık ve tatli. Yani sirf ambalaji için bile alirim ki bunu 😉 Gayet elimden birakasim gelmiyor. Şimdi de kutuyu acalim.

THE BALM CINDY-LOU MANIZER
Mary lou kadar opak gelmedi bana. Ama aydinlatici amaçli kullanmak için de elverişli gelmedi. Bildiğin allik ayol bu 😉 Beyaz tenlerde çok rahat al allik niyetine kullan. Ya da mat bu tonlara yakin alliklarla kullan. Cidden güzel ama ben allik dişinda kullanamadim kendisini. Kalicilik ve renk pigmentasyonu çok güzel. İsiltili ve saglikli görünüm verme konusunda iyi olsa da mary lou yi asla geçemez bence. Şimdi bende ki duruşuna bakalim. Allik niyetine kullandim işte.

THE BALM CINDY-LOU MANIZER
Bakin sanki ne allik aydinlatici. Yani ikisi beraber ve coook hoş duruşu var. Ama doğal duracak şekilde sürme konusunda zorlaniyorum. Bazen bi bakıyorum ay yama yapmisim suratima. Bazen de kendime baka baka doymuyorum ayna asigi kediler gibi.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe