The Balm Batter Up Eyeshadow Stick

Merhaba arkadaşlar, The Balm Batter Up Eyeshadow Stickleri ilk çıktığı günden beri merak ediyor ama aralarında almaya değer özel bir renk bulmadığım için tercih etmiyordum. Çok kalıcı olduklarını sık sık duyunca ama göz içime kullanmak için alabilir miyim diye düşünmeye başladım.  Kozmetik Blogları arasında severek takip ettiğim HulyaveGunlugu snapchat hesabında bu ürünleri tatlı tatlı gösterince dayanamadım ve kendimi Gratis’de buldum.

kozmetik bloglari
The Balm Batter Up Eyeshadow Stick

Doğrusu elime aldığım anda dahi hala almak için bir sebep göremedim. Renkler hemen her palette olan renklerdi ve aynılarından almak bence gereksizdi. Zümrüt yeşili tonlarında bir renk vardı. Alıp göz içime kullanmak istedim ama maalesef kalmamıştı. O zaman ben de mürdüm tonlarında bir renk alırım. Hem ela gözlerimin rengini ortaya çıkarır diye düşündüm. Göz pınarları için de bir tane alayım derken bir baktım üç tane alıvermişim. Aslında kullanımı pratik üç ürün almış oldum.

makyaj bloglari
The Balm Batter Up Eyeshadow Stick

Ürünler asansörlü. En sevdiğim cinsten yani 😉 Kalemtraşla hem ürün ziyan oluyor hem de kalemtraş batıyor. The Balm Batter Up Eyeshadow Stick tek kelime ile tam ayarında bir yumuşaklığa sahip. Hemen dağılacak kadar yumuşak da değil. Canınızı yakacak kadar da sert değil.

güzellik bloglari
The Balm Batter Up Eyeshadow Stick
Curveball, slugger ve moonshot benim aldığım renklerin isimleri. Curveball ve moonshot çok kullanışlı ve aydınlık renkler. Moonshot göz pınarları ve hatta dudak çevresi için favorim oldu.

bakim bloglari
The Balm Batter Up Eyeshadow Stick

Slugger isimli koyu rengi ise smokey makyajlarımda elime aldığım favori ürünüm oldu. Pek çok kişi hemen sabitleniyor ve sonra dağılması zor oluyor demişti. Evet hemen sabitleniyor ama buna rağmen bence yine de çok kolay dağılabiliyor. O nedenle ben bu farları cidden çok sevdim. Renklerini güzelce veriyor, yumuşakça uygulanıyor. Güzel sabitleniyor ve dağıtma işi de pek zor diyemem. Göz içime sürünce çok kalıcı olmadı. Kirpik diplerimde kaldı sadece. Ancak o görüntü de gayet hoş. Koyu renkleri sürüp dağıtmak isterseniz bence bu kalemler ideal.

guzellik bloglari
Kozmetik Blogu

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe