THE BALM BALMS AWAY GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİ

Merhaba kızlar, sanırım The Balm ürünlerini sevmeyen, hepsine sahip olmak istemeyen yoktur aramızda. Çok güzeller çok. Balms AWAY nasıl oldu bilmiyorum ama artık raflarda yok. Ürün çok tatlı bir ambalajda. Bayılıyorum çok şirin çok. Yuvarlak teneke bir kutuda.

THE  BALM BALMS AWAY


Peki ürünün içinde neler var? Bunu öğrenmek için ambalajı ters çevirmek şart tabii. Hemen bakalım…

THE  BALM BALMS AWAY
İçinde yok yok. Bu ürün için kirpikleri besliyor diyen oldu. Bu konuda bilgim yok. Böyle birşeyde fatketmedim. Ürün ambalajı sebebiyle sadece şirin değil, uçak yolculukları için de iyi tercih. Çünkü sıvı değil bildiğin vazelin kıvamında.

THE  BALM BALMS AWAY
Ürünün ambalajında alt kısımda press presser yazıyor. Buraya bastırınca açılıyor ama ben normal çıkarıyorum kapağını. Peki ürün makyajı nasıl çıkarıyor. Evvela makyajlı bir adet göz lazım bize deney için.

THE  BALM BALMS AWAY
Sanırım göz tamamdır. Ürünü açıp pamuğumuzu hazır ediyoruz. Hazır mı?
Sanırım hazir.

THE  BALM BALMS AWAY
Şimdi pamuğu ürünün üzerinde gezdirerek, hafif bastırarak pamuğa ürün alıyoruz.

THE  BALM BALMS AWAY
Aldık mı?

THE  BALM BALMS AWAY
Aaa evet almışız. Şimdi o pamuğu göze değdirip tüm göze yediriyoruz. Burda pamukla ürünün üzerinde kayması beni deli ediyor, huylanıyorum yani. Peki işlemden sonra bakalım göz de makyaj kalmış mı?

THE  BALM BALMS AWAY
Durum budur arkadaslar. Pamuğa da bakalım.

THE  BALM BALMS AWAY
Aslında anladık ki pek de iyi bir ürün değil. Göz çevresini yıkamak zorunda bırakacak kadar yağlandırıyor. Ben sevmedim. Yani sevdimle sevmedim arası. Ambalajı falan bal yaa. Bitince kesinlikle saklanacak cinsten. Ambalajı için bile verdiğin paraya değer…

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe