THE BALM BALM SHELTER LIGHT

Merhaba kızlar, uzun süredir yazmıyorum. Geziyorum tozuyorum. Çok tembellik yaptım. Bu ürünü bilmeyen yoktur sanırım. İlk tanıştığım zamanlar 40 tl idi. Sonra The Balm fiyatları düştü 35 tl oldu. Ama The Balm şimdi yine zamlı fiyatlarla aramızda. Bu bir 18 güneş koruma faktörlü renkli nemlendirici.

THE BALM BALM SHELTER LIGHT


Bu tarz ürünleri genelde lise de okuyan, okul makyajı yapmak isteyen kızlara tavsiye ediyorum. Pek çok kişi bu ürünü çok seviyor ve azıcık ürünle iyi kapatıcılık elde ettiğini söylüyor. Bense kapatıcı olduğunu düşünmüyorum. Bol bol sürmeme rağmen bence kapatıcılık yok gibi.

THE BALM BALM SHELTER LIGHT
Light renginin tonu böyle. Yağlı ciltlere uygun bir ürün değil bence. Yazın bunu sürüp üzerine pudra geçmek mümkün ama gerek yok sanırım. Başka ürünler gayet bulunabilir yağlı ciltler için. Bazılarında sivilce yapmış. Ama bende yapmadı. Cildimde denedim. Alnımda ve yanağımda. Kapatıcılık yok gibi bence.

THE BALM BALM SHELTER LIGHT

THE BALM BALM SHELTER LIGHT
Cildimin çok feci olduğu bir zamanda denedim. Sonuç budur.
Ürün 64 ml. Bitmek nedir bilmiyor. Ben çok fazla bol bol kullanıyordum. Yine de bitmedi. Ben bıktım ama. Uygun fiyatı ile hafif Kapatıcılığı ile genç kızların işini görecek bir ürün.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe