The Balm Balm Desert Bronzer / Blush

Merhaba arkadaşlar,
The Balm markasının her ürünü daha ülkemize gelmeden bizi merak ve heyecan sarıyor. Amerika’dan bile daha ucuza ülkemizde bu markaya sahip olmak mümkün. Hele indirim zamanları cümbüş. 🙂 Şimdi karşınızda The Balm Balm Desert Bronzer/Blush!!!
makyaj blogu
The Balm Balm Desert Bronzer / Blush

The Balm markası şirin karton ama dayanıklı ambalajları ile pek çoğumuzu tahrik ediyor. Kesinlikle beni de 🙂 Bu güzel ürünü The Balm’ın Instagram sayfasında görür görmez o pembe alt tonlu duruşuna hayran kalmış ve gelir gelmez alacağımı anlamıştım.

kozmetik blogu
The Balm Balm Desert Bronzer / Blush

Balm Desert’in içerik kısmını ise yukarıda göstermeye çalıştım. Yorum yapmadan içerik okuma, ayıklama, yorumlama kısmını size bırakıyorum. Pek çok Gratis çalışanı yıl olmuş 2016 hala The Balm markasını bitkisel diye lanse ediyor. Böyle bir eleman ile karşılaşırsanız ortamdan koşarak uzaklaşın. İçerik konusunda benden bile beter bilgisizler varmış demek ki:)

Balm Desert açıldıktan sonra 2 yıl ömrü varmış. Bunu ambalajın arkasında bulunan 24M ibaresinden anlamak mümkün.
guzellik blogu
The Balm Balm Desert Bronzer / Blush
Off off ne yaptıysam ürünün rengini tam belli edemedim. Hemen altta The Balm Bahama Mama ve The Balm Balm Desert’in yan yana olduğu bir fotoğraf var. İşte gerçek görüntü odur. Tam olarak İstiklal’in ortasında çekmiştim sanırım 🙂 İkisini yan yana görünce Balm Desert bronzer değil allık olarak düşünülüyor. Yani en azından benim için öyle oldu.
GUZELLIK BLOGU
The Balm Balm Desert Bronzer / Blush

 Ürünü size akşam ev ortamında suni ışıkta da göstermek istedim. Sanki daha turuncu gibi çıkmış. Pofidik bir fırça alıp tüm yüzünüze çok hafifçe 3 çizerek kullanabilirsiniz. Yani klasik bronzer kullanımı gibi. Kontur yapmak yerine allık olarak kullanmak daha iyi geldi bana. İçinde bulunan minik ışıltılar aşırı belli olmuyor ve yüze hoş bir bakımlı havası katıyor.

kozmetik blogu
The Balm Balm Desert Bronzer / Blush
Bende duruşunu göstermeye çalıştım.  Allık olarak hafifçe uygulanmış halini ben daha çok sevdim. 
kozmetik blogu
The Balm Balm Desert Bronzer / Blush

Ürünün pigmentasyonu ve kalıcılığı gayet güzel. Ben indirim zamanı 30 Lira vererek satın aldım. Elinizde bu tarz bir ürün yoksa fiyatını hak eden alın diyebileceğim bir ürün. Ama onun dışında çok farklı bir ürün olduğunu söyleyemem.

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe