THE BALM BAHAMA MAMA BRONZER


Merhaba arkadaşlar, doğru bronzer bulmak sanırım pek çok kişi için sıkıntı. Ya çamur gibi durur, ya leke gibi. Aslında bunun en büyük sebebi biraz da elin alışık olmaması,  doğru fırça kullanılmaması belki de gözün alışık olmamasıdır.
THE BALM BAHAMA MAMA BRONZER


Tüm The Balm ürünleri gibi çok şirin bir ambalajı var. Kullanışlı bir ayna. Gayet iyi gramaj. Uzun süre kullanamam diye yüzüne bakmadım bu ürünün. Beyaz tenimde daha soluk renkli ürünler denemem gerekir diye düşündüm.
THE BALM BAHAMA MAMA BRONZER

Farklı ışıklar altında bu şekilde rengi var. Benimle hemen hemen aynı tene sahip bir arkadaşım tavsiye etti. Bende almış oldum. Başlarda alışamadım. Sonra anladım ki renk ile ilgili sorun yok. Sorun bende ben kullanmayı bilmiyorum. Zamanla elim alıştı. Ve hiç sıkıntısız kullanmaya başladım. Mac Harmony gibi ince değil. Tanecikleri az daha kalın gibi. Ama bu sadece bir his. Yüzümde uygularken en ufak bir dezavantajını görmedim.
THE BALM BAHAMA MAMA BRONZER

Bende duruşu budur. Ben severek kullanıyorum. Sigma F05 fırça ile uygulama yapıyorum. Bazen RT contour ya da setting brush kullandığım da oluyor. Bu ürünü muhakkak sevmeyen vardır. Bence eyeliner gibi deneme yanılma yolu ile pratik yaparak elinizi alıştırmaya çalışın. Beyaz tene de, esmere de uygulama yoğunluğuna bağlı olarak uygun bir ürün bence.
İster sadece yanak bölgesinde elmacık kemiklerinin altına uygulayın, ister alından yanaklara, yanaktan çeneye bir 3 çizer gibi uygulayın. Ama bu zamanda uygun fiyatlı bronzer bulmak böyle zor iken bi şans verilir.

6 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe