Temiz İçerikli Vazgeçilmez Deodorantım

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle daha önce de yazdığım, severek kullandığım, o nedenle daha iyi çekimlerle yeniden yazmak istediğim bir deodorantı konuşacağım. Uzun süredir temiz içerikli deodorantlara yönelmiş durumdayım. Çok mecbur kalmadıkça başka deodorant kullanmıyorum. Daha evvel pek çok markanın alüminyum içermeyen ürünlerini denedim. Ama hiç biri bunun kadar uzun süre ter kokusu ile mücadele etmedi. Benim tercihim bir kaç yıldır Naturalive Deodorant.

güzellik blogu

Denediğim onca doğal deodoranta rağmen neden bunu seçtim? Öncelikle Türk malı. İnternetten sipariş verme imkanım var ve nerede olursam olayım, böylece satın alabilirim. Ter kokusunu 3 güne dek önlemeyi vaat ediyor. Test ettim onayladım. Dezavantajı, bence pahalı olması ve sadece online olarak alabiliyor olmam. Üstelik kargo parası da ödüyorum. Yaklaşık 6 ay bana yetiyor ve bu bence güzel bir özellik.
güzellik blogu
Ürün bu şekilde stick. İlk aldığım böyle yuvarlak değildi. Artık bu şekilde satıyorlar. Portakal kokulu aldım bu sefer. Ama diğeri limon gibi kokuyordu ve onu daha çok sevdim. İlk aldığımda dört alana beşincisi bedava idi. O kampnyadan yararlandım. Hala böyle bir kampanya var ama 5 deodorantı ne yapacağız bilmiyorum. Çok saçma bir kampanya olmuş. Yine de temiz içeriği, ter kokusundan yana kendimi güvende hissetmem nedeniyle kendisi uzun zamandır vazgeçilmezim. 
Şu linkten markanın diğer ürünlerine bakmakta mümkün. Güzellik blogumda bakalım buı ürünü kaç kere daha yazacağım 🙂

5 Yorum yapılmış
  1. Tam aradığım şeydi canım bu yazıyı okuduğuma pek sevindim diğer denediğin tuz şeklinde olan bir ürün vardı senin mesela ben onu sevmemiştim bu daha bana hitap ediyor gibi geldi bana yakın zamanda almam lazım bunu.
    Paylaşım için teşekkür ederim vallahi :))

    1. @Mor Hastası tuz şeklinde olanı bilemedim şimdi. crystal markasının olanı diyorsun sanırım. onu genelde pek seven yok. o sadece bir gunluk damarları büzüyor o nedenle önlüyor. birde onu ıslatarak kullanmak lazım. ama o ayak kokuları için de iyi

    2. Evet canım onu diyorum tuz olan Crystal marka olan senden sonra ona bir çok kez şans verdim ama yarı yolda bırakıyor insanı ıslatarak ve zaten hep duş sonrası kullandığım için ıslak oluyorum ben zaten ama yok yani bir yarım saati anca götürüyor. Ayak kokum yok çok şükür ama atmadımda öylece kaldı zaten bunu alırsam onu direk çöpe yollarım :))

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe