Tatcha The Serum Stick

Merhaba arkadaşlar,

Bugün size Tatcha The Serum Stick isimden söz etmek istiyorum. Malesef bu ürün ülkemizde satılmıyor. Bu markanın ürünlerini en kısa zamanda ülkemizde görmek isterim. Tabi alabileceğimiz fiyatlara. 😂 Amerika Sephora fiyatı 48 dolar.

Tatcha The Serum Stick, adı üstünde stick şeklinde. Katı formda ama yüzünüze sürünce eriyor. Kullanımı size konforlu değil gibi gelebilir. Ama korkmayın, kullanması çok rahat. Belki hijyenik gelmeyebilir. O konuda hemfikiriz.

Peki vaatleri nedir bu ürünün?

Her cilde uygun. Kuruluk ve yaşlanma belirtileri için mücadele eder. İnce çizgi, kırışıklık, kuruluk, donukluk, düzensiz cilt yüzeyi gibi sorunları çözer.

Temiz içerik vaadi de var.

Tatcha The Serum Stick

Klinik Sonuçlar: 20 kadının Uzman Dereceli Klinik çalışmasında:

– %96 kurulukta anında bir iyileşme gösterdi

– %91 cilt parlaklığında hemen bir iyileşme gösterdi

– %96’sı 2 haftalık bir süre boyunca cilt dokusunda bir iyileşme gösterdi

Şimdi gelelim bendeki sonuçlarına. Başta dudak büktüm. Sevmedim. Ama zamanla çok hoşuma gitti. Stick olması hijyenik gelmese de çok pratik geldi. Çantana at, çıkar kuruyan yere sür. Elimle dağıtmama bile gerek kalmıyordu. Göz altı gibi çok aşırı kuruyan bölgelerimi çok iyi rahatlattı. Çok kuruyan bölgelerim çok da kırışıyor. İşte bu kırışıklıkları nasıl sakinleştirdi anlatamam. Hatta nerdeyse sürdüğüm anda. Makyajın altında duruşu da işime geldi. Çoğu ten ürünü cildimde kuruluktan kaynaklı kötü duruyordu ve yaşlı gösteriyordu. Bu ürünle bu sıkıntıyı çözdüm. Cildim parlak, aydınlık görünüyordu sürünce. Aslında tam bir kuru cilt ürünü. Tabi yağlı ciltler de kullanır ama ancak tek başına. Hani üstüne nemlendirici falan sürse ağır gelebilir. Hatta bence yağlı ciltler belki kışın kullanır sadece. Yazın cidden ağır gelebilir. Ama benim gibi kuru ciltler rutinlerine rahatlıkla ekleyebilirler.

Yazar

Yorum Yaz