Tarte Park Ave Princess Bronzer

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlere Nars Laguna‘ya dupe denildiği için aldığım ama alakasız gördüğüm Tarte Park Ave Princess Bronzer ‘dan bahsetmek istedim. Bende olan setten çıkan boy. İnstagramdan satın aldım kendisini.
makyaj blogu
Tarte Park Ave Princess Bronzer

Çok kaliteli durmayan, biraz dandikçe bir ambalajı var. Üzeri deri ile kaplanmış. Çok pigmentli değil. O nedenle kullanımı oldukça kolay geldi bana. İstediğim bronzluğu çok kolay elde ettim. Ben kontur için kullandım.

makyaj blogu
Tarte Park Ave Princess Bronzer
Rengin soğuk mu sıcak mı olduğuna tam karar veremeyecek haldeyim 🙂 Sıcak diyorum. Ya da orta. Ama  soğuk değil ya. 🙂 Işıltıları Laguna’ya oranla daha belli. Hakkında söylenecek çok bir şey bulamıyorum. Tozutma durumu kullandığınız fırçaya göre değişir ki ben tozutma orta derecede yaşadım.

makyaj blogu
Tarte Park Ave Princess Bronzer

Yüzümde duruşu bu şekilde. Asla çamurumsu bir görüntü oluşmadı. Çok doğal ve şık buldum. Gün boyu da kalıcı oldu. Ben çoook beceriksiz olmama rağmen ben bile becerdi isem herkes becerir sürmeyi 🙂 Yine de Laguna dan daha iyi olduğunu söyleyemem. Laguna nın yeri bende çok ayrıdır.

2 Yorum yapılmış
  1. Çok güzel durmuş ve harika kontur yapmışsın. Dün ig de birini gördüm kirli sakal gibi çizgi duruyor. O da yazık kontur yaptım diye seviniyordur :))

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe