Sunday Riley

C.E.O. 15% Vitamin C Brightening Serum

Son yıllarda c vitamini serumları hayatımıza iyice girdi. Alternatif bol. İnanılmaz fiyat skalaları mevcut ama işe yarayanını bulmak zor. Kiminin çok sevdiği c vitamini serumunu bazısı hiç sevmeyebiliyor. O nedenle ürünü kötülemek ya da göklere çıkarmak diye bakmayalım. Kendi deneyimimiz diyelim. Bugün size oldukça meşhur bir c vitamininden söz edeceğim. Ben bu yazıyı yazarlen Sephora Amerika fiyatı 85 dolar. Bir kaç hesaptan istediğimde 3000 tl fiyat veren bile oldu. Ben de kendim yurtdışı seyahatimde denk gelince satın aldım. Bitireli belki de bir sene olacak. Ancak yazıyorum.

Sunday Riley C.E.O. 15% Vitamin C Brightening Serum

Tarafsız kullanıcı yorumlarım;

Sunday Riley C.E.O. 15% Vitamin C Brightening Serum, güzel yorumlarına denk geldiğim bir ürün. Pek çok kişi de iritasyona sebep olmamış. Ben de oldukça rahat kullandım. Çok da konforluydu. Hatta bayağı bayağı severek kullandım. Her ürünümle iyi anlaştı. Kullandığım c vitaminleri arasında bana konforu iyi yaşattı. Yapısında, renginde en ufak değişme olmadı. Hafif bir portakal kokusu var ama rahatsız edici değil.

Sunday Riley C.E.O. 15% Vitamin C Brightening Serum, aslında cildi cidden aydınlatıyor. Bunu farkediyorsunuz. Çok hafif hafif lekeler açılıyor gibi. Ama bu denli yüksek fiyat ödediğiniz bir ürün için bu sizi tatmin eder mi bilemiyorum. Bariz büyük farklar olmadı cildimde. Ama benim de amacım ileriye yatırım yapmak. Antioksidan serumları anlık cildimde değişim sağlasın diye kullanmıyorum. İleriye yönelik yatırım amacım. Yine de kim olursa olsun bu fiyata ciltte daha fazla bir aydınlanma görmek isterdi. Piyasada denemek istediğim onlarca ürün varken yeniden almam. Diğer merak ettiklerime yönelirim. Ama bütçenizi zorlamıyorsa, ulaşımınız kolaysa deneyin diyebilirim.

Yazar

Yorum Yaz