Sunaturel Şampuan ve Sabun

Merhaba arkadaşlar,
Uzun bir süre önce Sunaturel markasından bir paket aldım. İçerisinde yağlı şaçlarıma uygun bir şampuan ve lavanta kokulu bir sabun çıktı.

Sunaturel Ürünleri

Sabun ve şampuan ambalaj olarak çok hoşuma gitti. Sunaturel ürünleri dış görünüş olarak bana şirin geldiği için benden on puan aldılar 🙂 Elbette gözümü bununla boyayamazlar. İçerik olarak marka natürel ifadesini kullansa da ben yorum yapmadan sizinle içerik kısmını paylaşacağım. Zira içerik konusunda bilgi sahibi değilim. Zaten herkesin yorumu ve hassasiyeti farklı bu konuda.

Sunaturel Ürünleri
Sunaturel Ürünleri

Şirin ambalajını sevdim ama kullanınca yorumlarım ne oldu, asıl önemli olan bu. Genelde bitkisel olduğunu vadeden şampuanlar saçımı keçe gibi yapar. Bundan korkarak kullandım ama asla düşündüğüm gibi olmadı. Çok ince ve yağlı saçlarım gayet iyiydi. Saç kremi kullanmasam da idare ettim. Saç kepeğinden çok sikayetçiyim. Kepek artma durumu gözlemlemedim. Buram buram lavanta kokuyor ve buna bayıldım. Duş boyunca banyo harika kokuyor. Tabii lavanta kokusu sevenler için harika. Yani ben ;)) Lavanta kokulu şampuan ve duş jellerine nasıl hayır diyebilirim. Güzellik blogumda her zaman lavanta kokulu ürünlere torpil geçilmiştir.

Sunaturel Ürünleri

Sabun ise aksine sadece paketinden çıkarken lavanta kokuyordu. Duş esnasında asla lavanta kokusu almadım. O nedenle yeniden almal istemem. Şampuan saçlarıma harika gelmedi ama sıradan da değildi. Pek çok şampuan çok fazla kepek ve dökülme yapıyor ben de. Ama çok şükür bunda rahat ettim. Yeniden satın alır mıyım bilmiyorum. %100 doğal içerik vaadi olan şampuan 240 ml civarında ve sadece 24 TL . Sanırım satın alırım.

kozmetik bloglari guzellik blogu

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe