O BİR MUCİZE KREM

Merhaba arkadaşlar, 
Bugün eminim duymayanı kalmayan bir üründen bahsetmek istiyorum. O benim için tek kelime ile mucize ürün. Eğer tüm ürünleriniz kaybolunca ilk alacağınız 5 ürün ne olurdu diye sorulsa kendisi kesinlikle listede olurdu. Bebek pişik kremi olarak piyasada satılan bu ürünün hakkını yememek lazım. 
sudocrem
Üzerinde bebek bakım kremi yazan Sudocrem, yatalak hastaların vucüdunda oluşan yaralar için de kullanılan her deva denebilecek bir krem. Hassas ciltleri koruyan, destekleyen ve sakinleştiren bir ürün olduğunu her defasında bizzat deneyimleyerek yaşadım. İçerisinde bulunan çinko ile hücre yenilenmesini destekliyor imiş.
sudocrem
Ürünün içerik kısmı üst fotoğrafta yazıyor. İçerisinde bulunan lavanta yağı sayesinde bariz lavanta kokuyor ürün. Ve benim gibi lavanta severler için güzel bir artı. Ürünün üzerinde son kullanma tarihinin yazmasıda çok güzel. Bu zamana dek ben neler için kullandım. Onları sizlerle paylaşmak istiyorum. Evvela cilde nem maskesi olarak uygulamak mümkün. Ancak sonra temizlemesi biraz zor oluyor. Sivilceler üzerine de maske gibi sürdüğüm zamanlarda söndürdüğünü fark ettim. Yağlı yapısına rağmen sivilce yapmadı. Ancak günlük nemlendirici niyetine de kullanılmaya uygun değil elbette. O zaman sivilce yapabilir diye sanıyorum. Dudak kuruluğunda uyguluyorum. Epilasyon gibi işlemler sonrası tahriş olan, hassaslaşan cildi onarmak Sudocrem için çocuk oyuncağı. En büyük sorunumuz bizim için ya da çocuklar için pişik. Kesinlikle bir kaç saat içinde pişikten eser kalmıyor. Sinek ısırmalarına bile iyi geliyor. Düşme, yanma, soyulma, çizilme gibi durumlarda müracaat doğru Sudocrem oluyor. Eminim aklıma gelmeyen daha neler neler için kullanmışımdır kendisini. Kız kardeşim çok kuru ciltli ve nemlendirici olarak kullanıyor kendisini. Cildini beyazlattığını, çok memnun olduğunu gören teyzemde hemen bir tane satın aldı.
sudocrem
Oldukça yoğun yapıda, beyaz bir krem. Azıcık ürün yetse bile ben özellikle pişik gibi durumlarda bol bol uyguluyorum. Çare olmadığı sorunum olmadı. Ben ürününüç boyunu gördüm şimdiye dek. Eczanelerde satılıyor. Aklımda kalan fiyat listesi şudur.
250 gram 40 tl
125 gram 20 tl
60 gram 13 tl

İçerik Bloggerlar Paylaşıyordan alınmıştır.

                                   guzellik blogu

6 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe