Skin Food Salmon Darkcircle Concealer Cream

Merhaba arkadaşlar,
Skin Food Salmon Darkcircle Concealer Cream bir süreyi bir süre önce instagramda tanımış ve çok merak etmiştim. Kullanan hemen herkes çok övüyordu. Bir concealer aşığı olarak denemek çok istedim. Dneyimlerimi sizinle paylaşma zamanı geldi.

kozmetik blogu
Skin Food Concealer
Ürün oldukça şirin ve dikkat çekici bir ambalajda. Hafif bir ambalaj ama dikkat çektiği kesin. Çünkü farklı. Uzak diyarlardan hele de Kore den gelir de dikkatimizi çekmez mi? Ben kendisini Ebay’dan satın aldım. Meşhur rubyrubyshop’dan. Kendisinden yaptığım her alışveriş sorunsuz tamamlandı. Size de tavsiye ederim. Ürün kargo dahil 20 lira civarına elime kadar geldi. Sizce de çok uygun değil mi? Yerli kozmetik markalarına ilham olsun bu 🙂
kozmetik blogu
Skin Food Concealer

 Ağzı geniş bir kap olduğu için içinden rahat tahat ürünü almak mümkün. Kapağını kapadıktan sonra açılma gibi bir sıkıntı falan olmadı. Oldukça sıkı.

kozmetik blogu
Skin Food Concealer

 Ürün somon tonlarında. Oldukça yumuşak. Parmaklarınızın arasında hemen ısınıp eriyor. Kolayca dağılıyor. Somon tonlarında olduğu için çok güzel morlukları kapatıyor. Ama ıslak yapısı nedeniyle gözaltında ıslak bitişi sevmeyenler bu ürünü de sevmeyebilir. Çünkü göz kremine gerek kalmadan gün boyu nemli bir göz altı sunuyor size.

kozmetik blogu
Skinfood Salmon Darkcircle Concealer Cream
kozmetik blogu
Skinfood Salmon Darkcircle Concealer Cream
Eee o kadar konuştuk gözaltında duruşunu göstermeyelim mi? Bence kapatıcılık olarak çok iyi. Azıcık bir ürünle kapatmak mümkün. O nedenle uzun süre yeter. Biraz yapış yapış nemli yapısından kaynaklı. Rahatsız edici bir yapış yapışlık değil elbette. Ürün çizgilere dolma az da olsa yapıyor. Hafif bir pudra ile bunu engellemek mümkün. Ürünün sevmediğim tek bir özelliği var ve sırf bu yüzden kendisinden vazgeçtim. Islak yapısı ile gözümde ki makyaj emiyor ve öylece akıtıyor. Bu ürünü kullanıyor isem asla alt kirpiklere ve kirpik diplerine makyaj yapamıyorum. Hatta yapmasam bile üst kirpiklerimde ki makyajı dahi emiyor. Tüm bu güzel özelliklerine rağmen bu nedenle kendisinden vazgeçtim. 

3 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe