Skin Ceuticals H.A. Intensifier

Skin Ceuticals H.A. Intensifier

Sanırım Skin Ceuticals’in en popüler ürünlerinden birini anlatıyorum şu anda. Marka kendisini hyaluronic asit serumu olarak tanıtmış. Kazayağı, dudak çevresi, yanaktaki çizgilerin görünümünü azaltır demiş. Sıkı ve pürüzsüz bir görünüm sağlar diye de eklemiş. Sabah akşam 4-6 damla uygulayın dese de malesef benim cildim için 4-6 damla çok yetersiz kalıyordu. Sürdüğüm yer anında emiyor zaten. Bir de ben boynuma, dekolteme dek süren biriyim. 12 hafta boyunca 59 kişi üzerinde klinik çalışma yapılmış. %23 cilt dolgunluğunda gelişme gözlemlenmiş. Ayrıca meyan kökü de içeriyor olması beni ürüne karşı yükseltti.

İnternette kendisini seven de çok, fiyatını haketmiyor diyen de çok. Ama dolgunluk vaatleri beni çıldırtıyordu. Denemek için çok düşündüm. Çünkü zamanla fiyatı daha da artar ama şu anda 1000 tl fiyatıyla oldukça fazlaydı.

Skin Ceuticals H.A. Intensifier öncelikle hemen bitti. Korka korka kullanır oldum kendisini. Elimi korkak alıştırmama rağmen 1 ayda bitiverdi. Nerdeyse ağlayacaktım. Yerlerde yuvarlanasım geldi acıdan. Bitmeeee diye ağladım. 12 hafta yeter diye ümit etmiştim ama yok yani olmadı. 4 hafta etkilerini gözlemlemek için çok az. Öncelikle evet dolgunluk az biraz hissettim. Ama valla billa ialuset 1 ayda bundan kat ve kat daha çok dolgunluk veriyor. Bilen arkadaşlar vardır yıllardır ialuset kullanırım ara ara. Ürün deneme merakım nedeniyle başka ürünler alıyorum tabi. Ama jokerim hala ialusettir. Onun bende yarattığı dolgunluk, dirilik görüntüsünü daha geçen olmadı. Kısaca arkadaşlar ben Skin Ceuticals H.A. Intensifier belki 12 hafta kullansam daha çok severdim ama ayda 1000 tl kendisine verecek kadar yüce gönüllü değilim. Çeyreği fiyatına ialuset alırım. En az 6 ay kullanırım. Çünkü ialuset gramaj olarak çok daha büyük ve azıcık ürün yettiği için vücuduma, yanıklara kadar sürüyorum. Bitmek bilmiyor. Hatta sıkılıyorum, yeter da bit yenisini açayım diye. 😂😂 Skin Ceuticals H.A. Intensifier benim için fiyat performans olarak sınıfta kaldı. Buna 12 haftada verilecek para ile gider cerrahi işlem yaptırırım😂😂

Yazar

Yorum Yaz