SISLEY NUTRITIVE LIP BALM


Merhaba arkadaşlar, yaz kış lip balmsız yapamayan kimleriz? Ah ben onlardan biriyim. Bu nedenle çeşit çeşit lip balmlar denedim. O hale geldim ki uçuk fiyatlı lip balmları gereksiz görmeme rağmen onlardan bile medet umdum. İşte Sisley onlardan biri.

SISLEY NUTRITIVE LIP BALM


Tatlı şirin bir ambalajı var. Pembe renkli yarı şeffaf ambalajı üzerinde ki beyaz yazıları ile hem biraz eczane ürünü havası var hem tatlı bir çekiciliği var.
SISLEY NUTRITIVE LIP BALM

Kapağını açınca yine üzerinde Sisley yazan bir koruması var.
SISLEY NUTRITIVE LIP BALM

O kapağı da kaldırınca ürüne ulaşmak mümkün. 🙂 Oldukça yoğun yapılı  9 gramlık bir ürün kendisi. Bliss markasının bu tarz kavanozlu ürünlerinden daha da kıvamlı. Kavanozdan alırken biraz zorluyor, parmaklar fazlasıyla yapış yapış oluyor. Bunu sürüp üzerine ruj süremiyorum. Ürünü kontrollüce kabından alamıyorum. İstediğimden çok geliyor. Dağıtması da çok kolay değil. Genelde yatarken kullanıyorum. Sabaha hala katman şeklinde dudaklarım da oluyor.
SISLEY NUTRITIVE LIP BALM

Tekrar alır mıyım?  Asla!!  O fiyatı hak edecek bir ürün değil. Evet rahatlatma konusunda pek çoğundan bi tık daha iyi. Ama o uçuk fiyatını hak etmiyor. Benim aldığım zamanlar da 110 idi sanırım fiyatı. Zaten kokusunu da sevmedim. Merak işte. Doğal yağlarla yapılan İdakew sos krem daha iyi şimdilik.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe