Sigma F05 Small Contour Brush

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle Sigma markasının en iyilerinden olduğunu düşündüğüm Small Contour Fırçasından yani Sigma F05 fırçadan bahsetmek istiyorum.
makyaj bloglari
Sigma F05 Fırça

Ben çok uzun süre kontur yapmama imkan verecek güzel bir fırça aradım. Ancak bu konuda hangi fırçayı satın aldı isem memnun kalmadım. Öyle ki bronzerlardan bile soğudum. Nars Lagunamı kullanmak için deliriyor ama hayır hayır beceremiyordum. Sonra Kozmela da bu fırçayı gördüm. Şu anda 105 Liraya satılan bu fırça acaba fiyatını hak ediyor mu idi? Denemeden bilemezdim.

kozmetik bloglari
Sigma F05 Fırça
Bu fırça kesinlikle oldukça yumuşak ve pek çok kullanım alanı mümkün. Çok geniş değil ki bu bence allık kullanımı için de ideal olduğu anlamna geliyor. Çapı yaklaşık 1 TL civarında. Elmacık kemiklerimin altına cuk diye oturuyor. En koyu kontur ürününden en açık kontur ürününe kadar hepsini çok profesyonelce dağıtıyor. Çok da doğal duruyor.
guzellik bloglari
Sigma F05 Fırça
Kılları 1 sene boyunca bir kıl bile dökmedi. Allık kullanımına da çok uygun. Doğal uygulama da profesyonelliğini konuşturuyor. Kesinlikle her kuruşunu hak eden bir ürün. Mac’in yüz fırçalarını sert ve çok deforme olan bir performansa sahip olarak görüyorum. İndirim zamanı bence bu fırçaya kesinlikle şans verin. Hele de hala doğru kontur fırçasını bulamadı iseniz şansı hak ediyor. Aradığınız ürün bu olabilir. 

                                    guzellik blogu

5 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe