Sigma E30 Fırça

Merhaba arkadaşlar,
Bugün göz makyajlarının favorisi kalem fırçalardan biri olan Sigma E30 Fırça ile beraberiz. Sigma fırçalara aşık olduğumu daha önce anlatmıştım. Hemde defalarca. Sanırım beğenmediğim ve aldığıma pişman olduğum hiç bir fırçası yok. 

makyaj bloglari
Sigma E30 Fırça

Genelde kalem fırçalarda beni en korkutan şey kıllarının sert olması ya da zamanla sertleşmesi. Sert kıllar göz çevresini cidden çok rahatsız ediyor.

guzellik bloglari
Sigma E30 Fırça

 Genellikle kalem fırçaları alt kirpik dibine far uygulamak için kullanıyorum.Bazen üst kirpik dibine nokta nokta uyguladığım koyu renk farı ya da kalemi dağıtmak için kullandığım da oluyor. Yine göz kapağının dış kısmına farla çizdiğim ters C yi dağıtmak için de kullanıyorum. Çok şık bir gölge sahibi olmuş oluyorum.

kozmetik bloglari
Sigma E30 Fırça

 Eğer iyi bir kaliteli kalem  fırça arıyorsanız kesinlikle Sigma E30 rahatlıkla tavsiye edebilirim. Tek bir kıl dökmedi ve yeterince yumuşak.

4 Yorum yapılmış
  1. Bende de var bu fırçadan, ben de pek severek kullanıyorum 🙂 Ayrıca gerçekten Sigma fırçalar gayet kaliteli, 4 sene önce aldığım F45 hala sapasağlam duruyor 🙂 Güle güle kullan!

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe