Siberian Wellness CoreNRG Diş Macunu, diş sağlığına yönelik sunduğu etkilerle beni etkileyen bir ürün. Blogumda yer almasını çok istedim. Sağlıklı ağız florasını destekleme özelliğini hakkıyla yerine getiriyor. Diş etlerimi güçlendirmeye yardımcı oluyor. Aynı zamanda nefesi ferahlatması ve çürük oluşumunu önleme konusundaki etkinliği, bu diş macununu farklı kılan özelliklerinden sadece birkaçı.

Siberian Wellness CoreNRG Diş Macunu

Ürünün diş beyazlatma özelliği yok. Buna rağmen çok yoğun ilgi görüyor. Elbette işini iyi yapması, kaliteli içeriğe sahip olması bu ilginin başlıca sebeplerinden.

Özellikle sigara içenler, ağız kokusu sorunu yaşayanlar ve sık sık ağız yarası çıkanlar için önerdiğim bu diş macunu, benim ağız sağlığımda olumlu etkiler bıraktı. Dişlerimi hassaslaştırmadan kullanım sağlaması ve ağızda yara oluşumunu azaltması, benim için büyük bir avantaj oldu. Hayat kalitem arttı.

Ürünün çayağacı gibi bitkisel bir kokuya sahip olması, kullanım sırasında ferahlık hissi yaşatıyor. Ancak, bu muazzam etkileri gösterirken fiyatının 110 TL olması, kaliteli bir ürünü uygun fiyatla sunan nadir örneklerden biri olduğunu gösteriyor. Siberian Wellness CoreNRG Diş Macunu‘ndan en az 10 tane bitirdim ve bu ürünün sağlık ve ferahlık açısından vaatlerini yerine getirdiğini söyleyebilirim. Sağlıklı bir ağız florası için bu diş macununa şans verilmesini öneririm.

Yazar

Yorum Yaz