Siberian Wellness All in One Antiaging Treatment

Siberian Wellness All in One Antiaging Treatment

Siberian Wellness markasının en ünlü nemlendiricilerinden birin olduğunu söyleyerek söze başlıyorum. Leke kremi olarak marka arasında nam salmış. Ancak ben buna katılmadığımı en başta belirtmek istiyorum. Ürünün ana amacı elbette nemlendirmek. Beraberinde cildin hafif bir şekilde aydınlanmasına, yaşa bağlı pigmetlerin görünmesini engellemeye yardım etmeyi vadediyor Bol miktarda bitki suyu ve yağı da içeriyor. Ve içerdiği bu bitkiler de genel itibariyle bu özellikleri ile biliniyor. Aslında anti aging yönleri daha kuvvetli içerikler bunlar. Gücünü bunlardan alıyor yani.

Siberian Wellness mor krem diye biliniyor kendisi. Genelde lekesi olanlara çok sık önerilen bir ürün. Bu şekilde lanse ediliyor olması, fiyatının cidden çok ucuz olması nedeniyle tüketicinin de tercih ettiği bir ürün. Ancak bol miktarda bitki suyu ve yağı içerdiği için kişilerin bu içeriklere alerjisi varsa dikkatli olmalı. Sonuçta satan kişi değil tüketici bilmeli neye alerjisi olup olmadığını.

Siberian Wellness mor kremi kullandığım süre zarfında lekelerimde bir açılma oldu mu bilmiyorum. Ya da kırışıklıklarımda açılma oldu mu bilmiyorum. Çünkü ben bu tarz sorunlar için zaten serumlar, kimyasal peelingler. çeşitli makineler falan kullanıyorum. Ancak şahsıma bu ürünle ilgili bu zamana dek kötü yorum 1 ya da 2 kez gelmiştir. O da genelde alerji durumları için. En az 500 tane satmışımdır. Muhtemelen daha da çok. Çok güzel geri dönüşler aldığım, alan kişinin yedeklediği ürünlerden biri olmuştur. Kendisinin müdavimi çoktur. Yapısı neme boğmuyor ama nemsiz de bırakmıyor. Enteresan şekilde her cilt tipinden ‘Cildime tam uydu.’ şeklinde geri dönüşler alıyor. İşini hakkıyla yapan, tam bir fiyat/performans ürünü bence. Yapısı cildi kaplayan bir kalkan gibi. Ama asla rahatsızlık vermeyen, aksine çok övgü alan bir yapıda. Baz gibi de görev görüyor. Şu an fiyatı 65 tl. Sonradan ne olur bilmiyorum ama fiyatıyla, aldığı beğenilerle denemeye değer bir ürün bence. Sadece ellerindeki yaşlılık lekelerini soldurduğu için düzenli alan bizzat ilgilendiğim, çok memnun kalan kişiler var. Uygun fiyatlı güzel bir alternatif arayanlar göz atabilir bence.

Yazar

Yorum Yaz