SHISEIDO ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE (BESLEYİCİ CİLT BAKIM SERUMU)

Merhaba hanımlar,
Bugün bir cilt bakım ürünü daha anlatsak mı? Büyük ses getiren Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate Serum hakkında konuşmak ister misiniz? Ürünü yaklaşık iki ay kullandım. Ve artık hakkında konuşma zamanı geldi sanırım.

tavsiyesever-shiseido-serum

Evvela serumun vadettiklerine bakalım.

Kullanmaya başladığınız günden itibaren, cildinizdeki 3 temel alanda mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz.
– Anında cilt yüzeyiniz daha pürüzsüz, daha esnek, daha doğal, daha nemli
– Bir haftada cilt tonunuz daha parlak, daha ışıltılı, daha dengeli, daha berrak
– Dört haftada cilt hatlarınız daha az kırışık, daha az ince çizgili, daha esnek, daha sıkı hale gelecektir.
Ürünü nasıl kullandığımı da anlatmak isterim. Bir parça ürünü avuçlarımın arasına alıp ellerimin arasında ısıtıyorum. Daha sonra yüzüme aşağıdan yukarıya nazik ve tampon hareketlerle yediriyorum. Cildimde bir ağırlık ve yapış yapışlık yaratmadı. 
  Açıkcası ürün ne söz verdi ise hepsini yerine getirdi. Cildimi daha pürüzsüz, esnek, aydınlık hissettim. Bu beni çok çok şaşırttı. Aynaya bakarken kızarıklığımda bayağı azaldığını gördüm. Daha sürer sürmez pürüzsüzlük hissini yaşattı bana. Kırışıklık konusunda bir fark hissetmedim. Bariz gözüme batan kırışıklıklarım yok. Peki ürünün kötü yanı ne olabilir diye sordunuz mu? Shiseido ürünlerinin içerikleri ve aşırı parfümlü olması konusuna girmiyorum. Ürünü bırakınca bu etkilerde yok oldu gitti. Bu zamana dek kullandığım her Shiseido ürününde bunu yaşadım ben. Ürünleri kullandığım süre boyunca herşey çok güzel iken ürünü bırakınca etkilerde kayboluyor. Bu serumun da uçuk fiyatını düşününce satın alacağım bir ürün olarak görmüyorum kendisini.
tavsiyesever-imza

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe