SHISEIDO PURENESS ANTI-SHINE REFRESHING LOTION (BİLDİĞİMİZ TONİK)

Merhaba kizlar, ahhh bu ürünlerin upuzun isimleri. Yok türkçe olsa yine iyi. Tonik de geç karşıya arkadaş…
Şimdi sizinle bu ürünü konuşalım ama bu ürünün vaatleri hakkinda zerre fikrim yok. Üzerinde yazan anti shine beni kendine bağlamak için yetti ;))

shiseido tonik

shiseido tonik
Şimdi bildiğimiz gibi marka Japon markasi. Shiseidoyu da severim iyidir hoştur. Cilt bakim ürünleri fena degildir. Gerçi Türkiye de ki satış fiyatlarina değecek tek bir ürünü bence yok. Yine de Estee Lauder gibi boş cilt bakim ürünleri üretmez. Neden bilmem inanilmaz parfüm kullanir ürünlerinde Shiseido. Hani derdi ne ki? Tamam çok hoş bir koku. Bende çok seviyorum. Ama cilt bakim urunlerimde parfüm istemiyorum. Psikolojik olarak bu cildime zararli etiketini yapistiriyorum ürüne. Bu ürün de alkol kokusu var. Ama Clinique tonikler gibi bir alkol kokusu düşünmeyin. Az biraz geliyor alkol kokusu. Bariz mis gibi parfüm kokuyor. Alip üzerime sikasim geliyor. Tonik benim için çok çok önemlidir. Bazilari tonigi gereksiz görse de toniksiz cilt bakimimi eksik görürüm. Bu ürün parlama konusunda asiri yardimcim olmadi. Hatta alnimda bulunan pürüzleri hafif söndürmek dişinda parasini hakedecek birşey yapmadı. Ve 150 ml ama cooook bereketsiz geldi bana. Nedense hemen bitti ;((( Elimde ki garnier tonikler bitince Ecowell e dönüş yapacagim sanirim. Ya da Cyren de olabilir. Çok merak ettim. Ama Cyren maşallah herkese bedava dagitti. Şimdi benim alasim gelmiyor onu. Kıskandim mi ne ? Bebak markasina da öyle sinir olmuştum. Ohh herkese bedava dagit ben para verip alayım. İnat ettim almadim. ;)) Bu tonigin rengi beyaz. Pudraya benzer ufak tanecikler geliyor bazen pamuğa. Tonigin içinde mi var anlamadim hala. Öyle böyle bi şişe bitti ;)) ben tavsiye eder miyim? Amerika dan alma imkani varsa evet. Türkiye den almaya değmez… Sizi seviyorum. Bana tonik önerin nooollurrrr???

2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe