SHISEIDO LUMINIZING LIP GLOSS

SHISEIDO LUMINIZING LIP GLOSS

Merhaba kızlar, lip gloss deyince ayy aman kalsın diyenler var mı aramızda? Ben onlardan biri olabilirim. Hiç bir zaman gloss insanı olamadım.  Aç gözlülükle alıp duruyorum ama sevdiğim ve severek kullandığım gloss sayısı azdır.
SHISEIDO LUMINIZING LIP GLOSS
Shiseido nun bu lip glossu en sevmediğim türden bir fırçaya sahip. Süngerli glosslar hep tercihim olmuştur. Bu fırçalıların fırçaları deforme oluyor ve bu çok sinir bozucu. 72 lira ürünün piyasa fiyatı. Bu parayı vermeyi göz aldı iseniz bence Süngerli ürünleri tercih etmeli.
SHISEIDO LUMINIZING LIP GLOSS
Fotoğrafta belli oluyor mu fırçanın az deforme olduğu?  Bende ki rengi PK303. Rengi herkese yakışacak cinsten. Her makyajı kaldırır. Fresh, taze bir görünüm verebilecek bir renk. Genç kız gibi hissediyorum kendimi bunu kullanınca. Ama adı lip gloss olunca elime bile almıyorum. Kesinlikle yapış yapış değil ve kalıcılık olarak eh işte denebilir. Make up for ever glosstan sonra hangi glossa kalıcı diyebilirim ki. Onu da anlatırım bi ara.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe