SHISEIDO IBUKI PROTECTIVE MOISTURIZER SPF 15

Merhaba arkadaşlar,
Uzun süredir yazmıyorum. Tembellik iyice aldı beni. Havalar nasıl da sıcak arkadaş. Anam yandım. Neyse Allah yakmasın. Bugün size elimden geldiğince shiseidonun ibuki serisinin koruyucu nemlendiricisini anlatacağım. 7 ml lik deneme boyu bana uzun süre yetti ve buna çok şaşırdım.

tavsiyesever-shiseidoibuki


Gördüğünüz gibi minik ama uzun süre yeter. Ürün su kıvamına yakın nerdeyse. Oldukça akışkan ve beyaz renkte. Ancak yüzde beyazlık yapmıyor.

tavsiyesever-shiseidoibuki
Kullandığım tüm shiseidolar gibi aşırı parfümlü. Kokusu harika çok güzel ama ben parfümlü ürüne karşıyım. Gerek yok hele bu kadarına hiç gerek yok. Psikolojik olarak da bu derece buram buram parfüm kokan bir ürünün bana iyi gelmeyeceğini düşünüyorum. Ürün az miktarı tüm yüzüme yetiyor. Ancak çok sıvı yapısına rağmen hemen emmiyor cildim. İbuki serisinin fiyat da göz önüne alınırsa ben pek sevmedim ve sanırım markanın cilt bakım ürünleri benim için bitmiştir. Estee Lauderdan sonra bir markanın daha cilt bakım ürünlerini almamaya karar verdim. Her iki markada da fiyat performans oranı bence rezalet.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe