SHISEIDO IBUKI EYE CORRECTING CREAM (GÖZ KREMİ)

Merhaba kizlar, şimdi size hiç araştırmadan hakkinda hiç yorum bulmaya firsat olmadan satin aldigim, Türkiye ye gelir gelmez ilk alanlardan olduğumu sandigim bu göz kreminden söz edeceğim.

shiseido ibuki


Göz kremimiz göz etrafinda aninda bir aydinlik vermeyi vadediyor. Evet bunu başarıyor. Zaten buna tav olup denediğim gibi aldim. Kullandigim ilk zamanlar kendisini giderek sevmeye başladım. Artik kapatici kullanmadim. Göz cevrem genetik olarak koyu. Aileden miras yani 🙁 Beyazimsi renginden kaynakli sanirim. Göz cevrem aydinlandi. Ama zamanla etkisini kaybetti gibi. Sanki alistim etki etmez oldu. Tamam ürün güzel. Nem olarak da fena sayilmaz. Ayrica inanılmaz parfümlu. Yani öyle böyle değil. Bu kadar parfümlu krem hiç kullanmamistim. Buram buram parfüm kokuyor ellerim. Göz çevresinde kullanilan bir kremin bu kadar parfümlu olmasi ne kadar doğru bilmiyorum. Sanirim parfümlu olmasi ve fiyati nedeni ile daha almam. 179 tl ye aldigim bu ürün 50 tl üzerini hak etmiyor. En fazla 80 tl 😉 Zaten yurtdisi fiyati da bu kadar. Bazi sitelerde 220 tl ye falan gördüm. ;(( Bence almayin arkadaşlar. Bu fiyati vermeyin. İbuki serisi gözümde düştü benim.

Yorum

  Yorum Yap

  E-Posta Adresinizi Yazın

  Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

  Hürriyet Yazar Cafe
  Bumerang - Yazarkafe
  Bumerang
  Bumerang - Yazarkafe