Seranem Vücut Bakım Şampuanı

Merhaba arkadaşlar,
#guzelligimizannemizden etkinliğinde hediye edilen Seranem Vücut Bakım Şampuanı hakkında konuşmak istedim bugün. Söyleyecek çok bir şey yok ama kısa da olsa bahsetmek istedim. 
bakim blogu
Seranem Vücut Bakım Şampuanı

250 ml bir ambalajda bize sunulan bu ürün nemlendirici bileşenler içerdiğini ve cildi nemlendirdiğini söylüyor. Öncelikle söylemem gerekir ki ürün bize numune olarak yollandığı için şişe tamamen dolu değildi. O yüzden çok kısa sürede bitti. Çok köpürmediği için ben bol bol kullandım. O temizlik hissini hiç hissedemedim. Genelde duş jeli kullanan biri değilim. Çok nadiren kullanırım. O zamanda kendimi iyi hissettirecek kokuda olanları tercih ederim. Çünkü temizlediklerine inanmam. Bu üründe bana göre klasik bir duş jelinden ibaret. Hatta kokusu çokhafif yok gibi olduğu için satın alıp kullanacağım bir ürün değil. Duş jellerini sadece arada sırada kokusu için kullanırım dediğim gibi.

bakim blogu
Seranem Vücut Bakım Şampuanı

Duş jelleri cildimi oldukça kurutur. Bu üründe onlar kadar olmasa da kuruttu diyebilirim. Yine diğerlrine oranla daha nemli bir bitiş sağladığını söylemem mümkün. Ancak benim için hiç bereketli bir ürün olmadı. Şu linkte ürünün indirimli olarak yaklaşık 35 liraya satıldığını görünce asla ve asla almayacağım bir ürün olduğuna bir kez daha karar verdim. İçerik kısmını yine yorumsuz olarak sizinle paylaşıyorum yukarda.

bakim blogu

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe