SERANEM SAÇ BAKIM ŞAMPUANI

Merhaba arkadaşlar,
Bugün #guzelligimizannemizden etkinliğinde bize hediye edilen Seranem Saç Bakım Şampuanından söz etmek istiyorum. Ürünün bende olan ambalajı 125 ml. Ancak bize verilenler numune ürün olduğu için ürün dolu değildi. Bu nedenle on günlük tatilimde yanıma almayı uygun gördüm. Zaten tatil süresinde ürün bitti. Bana da sizinle fikirlerimi paylaşmak düştü.

makyaj blogumakyaj blogu


Dermadolin firmasının ürünlerinden biri Seranem Saç Bakım Şampuanı. Sık sık yeni, eski bloglarda markayı görüyordum. Deneme ürünlerini bloglara gönderiyordu. Etkinlik sayesinde deneme imkanım oldu benimde. Dermadolin’ in bu sayfasından ürünü incelemek mümkün.
Öncelikle ürünü nasıl kullanmamız önerilmiş onu anlatacağım. Az miktarda ürünü köpürtüp, 2-3 dakika bekleyip öyle durulamak gerekiyor. Zaten bu tarz şampuanlar kullandığım için genelde hep 2 dakika civarında şampuanı bekletirim saçımda.
Ürünün vaatlerine beraber bakalım. Ürün yoğun nemlendirici ve besleyici olduğunu iddia etmiş. Güneşin zararlı ışınlarından saçı koruduğunu söylemiş. Saçlar için anti aging olduğundan bahsetmiş. Nemlendirici etkisi üzerinde çok durmuş.
Peki ben neler düşündüm kendisi hakkında. Öncelikle tekrar ediyorum. Ürünü sadece on gün kullanabildim. Benim saçım yağlı, kepekli, aşırı saç dökülmem var. Ürün kepeklerimde bir haftanın sonunda az da olsa azalma sağladı. Ürün deli dolu köpürmüyor ama kesinlikle yağlı saç derimi temizlediğini gözlemledim. Saçlarım ince telli ve çok birbirine karışıyor. Bu şampuandan sonra mecburi saç kremi kullandım.  Buna rağmen saçlarım o kadar ama o kadar çok karıştı ki saçlarımı belime kadarken omuz hizamda kestirmek zorunda kaldım. Çünkü tararken çok dökülme yaptı. Çok karıştı. Aklımda saçlarımı kestirmek yoktu. Ve tatil öncesinde kullandığım şampuanım asla saçlarımı karıştırmıyordu. Onu da yazacağım. Saç uçlarımı kuruttuğunu hissetim. Antiaging ve güneş ışınlarına karşı koruma vaatlerini yerine getiriyor mu elbette gözlemleyemedim. Çok güzel hafif kokusu var. Mavi ambalajlı Nivea kremler gibi kokuyor. Israrla nemlendirici olmasından söz etsede bu şampuanın en memnun kalmadığım yanı kurutma yapması oldu.
Ürünün 300 ml ve 125 ml lik iki boyu var. Eczanelerde satılıyor. Buradan satın alabilirsiniz isterseniz.

                            tavsiyesever-imza

5 Yorum yapılmış
  1. Bende bu şampuanı kullandım.Saçlarım kuru yapıda,nemlendirmesini çok beğenmiştim.Saç kremine gerek kalmadan saçlarım açıldı.Sanırım her saç tipine uygun bir şampuan değil.

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe