SEPHORA LONG LASTING EYELINER

Merhaba Kızlar, Nasılsıniz?
SEPHORA indiriminden 2 tane eyeliner satın almıştım. Biri lacivert biri altın rengi. İkisinin rengine de görür görmez vuruldum. Ee indirim var iken satın almasam ayıp olurdu. Şimdi ürünlerin dıştan görünüşune bakalım.

SEPHORA LONG LASTING EYELINER


Ben size ürünlerin rengini göstermeyi unuttum renk isimleri ambalajı altında yazıyor.

SEPHORA LONG LASTING EYELINER

SEPHORA LONG LASTING EYELINER
Şimdi gördüğünüz gibi fırçanın ucu oldukça ince. Bu sayede incecik aylaynırlar çekebilirsiniz. Keşke indirimde siyahi da olsaydı . Çünkü gerçekten kalıcı bir eyeliner. Bu ürünlerle bir makyaj yaptim. Bakalım begenecek misiniz?

SEPHORA LONG LASTING EYELINER
Piyasada bulunan en iyi eyeliner değil. Ama incecik ucu ile ince eyelinee sevenler için ideal. Ve bu iki renk de gayet hoş. Kalicilik olarak da gayet iyiler. Kötü yanlari ise çok islaklar. Genelde islakliktan dolayi içi dolu eyeliner çekmek zor oluyor. Ben indirimden aldim ama indirimsiz fiyati ile almaya değmez. Parfumerilerde satilan pek çok 5 6 liralik eyelinerden ambalaj olarak bile ustun değil. Artik pek çok eyeliner akmiyor zaten.

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe