Sephora Instant Moisturizer Krem

Merhaba arkadaşlar, Sephora Instant Moisturizer Krem bana bir lansmanda hediye edilmişti. Yoğun bir nemlendirme ümidi ile hevesle kullanmaya başladım. Ürünün bende olan boyu 15 ml ve ürünü deneyimlemek için bence yeterli. Zaten iyice sıyırarak bitirdim. İnternetten öğrendiğime göre tam boyu 50 ml ama fiyatını malesef bilemiyorum. 

Sephora Instant Moisturizer Krem
Sephora Instant Moisturizer Krem

Normalde kavanozda olan bir ürün. Ben kavanoz ürünleri sevmiyorum. Hijyenik bulmuyorum. Ama tüpte kullanım bana pratik geliyor. Ben parfümlü ürünleri kullanırken zevk alıyorum ama pek de tercih etmiyorum. Cildime parfümlü ürünler pek yaramıyor. Ama bu ürünün kokusu pek de hoşuma gitmedi. Zaten içerik kısmını aşağıda paylaştım. Parfüm içerdiğini içerik kısmından da görmek mümkündür. 

Sephora Instant Moisturizer Krem
Sephora Instant Moisturizer Krem

Ürünün yapısı iyi bir baz olmaya müsait. Ben çok kuru ciltliyim ve beni nem konusunda tatmin etmedi. Gün boyu nemli bir his veriyor aslında. Ama cildimde kuruluktan gerilen, pul pul olan kısımları iyileştirmiyor. Ciltte kadifemsi bir his bırakıyor. Nemli bir his düşüncesini bu veriyor sanırım. Ben tam boyunu satın almam. Sephora Instant Moisturizer Kremin hoşunuza giden kısmı belki o koku ve kadifemsi his olabilir. Ama kuru ciltleri tatmin edecek bir ürün olduğunu düşünmüyorum. Güzellik blogumda çok daha güzel nemlendiriciler var. 

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe