Sephora C vitaminli tonik

Sephora C vitaminli tonik

2 günlük bir işim 15-20 güne güne uzayınca cilt bakımsız yapamam deyip kendimi Sephora mağazasına atmıştım. Normalde ben 2 gün diye yanıma ürün almamıştım, koşturmaktan bakım da yapamam diye. Tonik benim cilt bakım rutinimde önemli bir adım. Defalarca toniksiz bir adım atmak istedim ama yok olmadı. Toniksizlik bana yaramıyor. Mini boy sakinleştirici bir tonik almaktı niyetim. Ama bunun tatlı şişesine dayanamadım. 100 ml boyu şu anda 85 tl ama sizler bu yazıyı okurken Türkiye şartlarında fiyat bambaşka boyutlara geçmiş olabilir.

Tüm c vitaminli ürünler gibi Sephora C vitaminli tonik de parlaklık vadediyor. Cilt bariyerini güçlendiririm diyor. Ancak ben tüm vadettikleri için zaten içerden ve dışardan güçlü ürünler kullandığım için bu vadetlerinde etkisi nedir bilmiyorum. Pixi, Ren, The Ordinary ve daha pek çok markada biliyorsunuz adeta serum gibi güçlü ürünler var. Hepsini de aşırı sevmişimdir. Bu tonikten öyle bir beklentim yoktu zaten. Cildimdeki son kalıntıları temizlesin yeter.

Sephora C vitaminli tonik

Kullanırken cildimi biraz kuruttu. Pamukla hırpalayarak kullandığımı da itiraf edicem. Akabinde güzel güzel serumlar kremler kullandığım için bu kurutma bana zarar vermedi. Cildim gayet güçlüydü. Cildimi çok iyi temizlesem de bu ürünle pamuğa cidden bayağı kir geldi. Temiz cilde sürdüğüm ürünler sanki cidden daha da etki gösterdi. Şimdi bunu alacağına git başka güçlü c vitaminli tonikler al diyebilirsiniz. Okey ama onlar bu fiyata deği sonuçta. Yeniden alır mıyım? Denemek istediğim binlerce ürün varken beni kendine aşık etmedi. Muhtemelen yeniden almam ama almak isteyenler varsa bence fiyatı da cazip. Denemeye değer. Ben sonuna dek bitirdim ve bu yazıyı o şekilde yazdım. Kullanırken oldukça memnundum. Ama bitince hemen gidip alayım da demedim. Belki daha fazla paraya başka tonikler denenebilir. Ya da ben zaten hali hazırda içerdiği tüm içerikleri serumlarımda kullandığım için daha farklı bir tonikle devam etsem daha iyi olur. Kimsede bu ürünü görmediğim için anlatmak istedim. Sephora ürünlerine çok önyargılı idim ve yıllarca da kullanmadım. Ama son ürünleri hoşuma gidiyor. Nerdeyse hepsini de kullandım. Bence güzel, fiyatına oranla tercih edilir ürünler.

Yazar

Yorum Yaz