Sebamed Q10 Lifting Göz Kremi

Merhaba arkadaşlar, Sebamed Q10 Lifting Göz Kremi benim yıllardır kullandığım arada başka bir göz kremine geçsem de yine dönüp dolaşıp satın aldığım bir göz kremidir.  Cilt bakım blogumda daha önce çeşit çeşit göz kremi kullandım. Bunların çok azını ikinci kere satın almışımdır. Ama Sebamed her geçen gün artan fiyatına rağmen hala uygun fiyatlı ve etkili ürünler arasında. O nedenle benim favorilerimden.

cilt bakim blogu
Sebamed Q10 Lifting Göz Kremi

Bir göz kreminden neler beklersiniz? Elbette hepimiz göz çevresi morluklarına iyi gelsin isteriz ama ben çoktan ümidi kestim bu konuda kremlerden. Mütevazi isteklerim var. Nemlendirsin ve göz çevresi kırışıklıklarım ile mücadele etsin.

bakim bloglari
Sebamed Q10 Lifting Göz Kremi

Sebamed Q10 Lifting Göz Kremi vaatleri yıllar önce dikkatimi çekmişti ve hemen satın almıştım. Sadece 28 günde göz çevresinde bulunan kırışıklıklarda gözle görülen bir azalma vadediyor. Göz çevresini toparlayacağını iddia eden Sebamed Q10 Lifting Göz Kremi elbette ki dikkatimi çekmişti. Uygun fiyatlı olduğu için de en fazla ne kaybederim ki diye düşündüm. Gerçi daha önce de yazdığım gibi giderek zamlandı ve sanırım şu anda yaklaşık 60 TL civarında. 

en iyi bloglar
Sebamed Q10 Lifting Göz Kremi

Ürün beyaz krem kıvamında. Çok yoğun değil. Hatta kuru göz çevreme yetmez diyeceğim kadar hafif geldi bana. Ama ciddi ciddi nem konusunda beni tatmin etti. Beni asıl memnun eden oldukça kırışık olan göz çevremi iddia ettiği gibi 28 günde toparladi her seferinde. İlk 28 günde ciddi bir fark görüyorum. Sonraki günlerde o kadar da fark olmuyor. Ama o bariz toparlanma hoşuma gidiyor. O yüzden de yine alıyorum. İndirim zamanı bence siz de bu güzel ürüne bir şans verin derim.

en iyi kozmetik bloglari

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe