Merhaba arkadaşlar, Schwarzkopf gliss magnificent strength şampuan benim için bir hüsran ama yine popüler güzellik blogumda bahsetmeden edemedim. Belki birisi internette bu yazıya denk gelir ve almaktan vazgeçer. İyi yanı ve kötü yanlarıyla Schwarzkopf gliss magnificent strength şampuan yazımı sizi sıkmadan yazmak istiyorum.

schwarzkopf gliss magnificent strength şampuan
schwarzkopf gliss magnificent strength şampuan

Öncelikle kendi saç tipimden söz edeyim. Oldukça yıpranmış, boya üzerine boya, açıcı üzerine açıcı yemiş, ince telli, kepekli, yağlı, memnun edilmesi zor bir saç tipim var.

Ürünün vaatlerinden de söz etmek gerekir. Saçları güçlendirmeyi vadediyor. Kırılmaya karşı direnç veririm diyor tüm bunlar azmış gibi bir de saç yoğunluğunu arttırırım diyor. Bir saç şampuanından bunları beklemek fazla olur elbette ama yine de insan hevesleniyor. Fiyatı ise 20 lira civarında ve elbette indirimlerde daha ucuza satın alabilmek mümkün. Benim tavsiyem ise bedava verseler kullanmayın.

schwarzkopf gliss magnificent strength şampuanın avantajları:

Fiyatı çok pahalı değil. Hemen her bütçeye uygun olması insanlar için alma sebebi olabilir. Aşırı parfümlü ürünleri sevenler için piyasanın en parfüm kokan ürünü olabilir. Oldukça yoğun, adeta baş döndüren bir kokudan söz ediyorum. Etkisini beğenmeyen ama kokusu için kullanan kişiler biliyorum. Birisi de benim kardeşim. 🙂 Ulaşılması kolay bir ürün. Sadece fiyat olarak ulaşılabilir dediğimi sanmayın. Hemen her market ve kozmetik marketlerde satılan bir ürün. Sevdiği şampuanı bir türlü bulamayıp her seferinde internetten sipariş vermek zorunda kalanlar için bu iyi haber. Gramajı büyük. Kolay kolay bitecek bir ürün değil. Genelde küçük gramajlarda büyük fiyata satılan ürünlerden değil yani. Tabii hemen ürün bitirmeyi seviyorsanız bilemiyorum tabi.

schwarzkopf gliss magnificent strength şampuan
schwarzkopf gliss magnificent strength şampuan

schwarzkopf gliss magnificent strength şampuanın dezavantajları:

Kimisi için sevilen bir özellik gibi gelse de bence bu kadar yoğun bir koku dezavantaj. Başımı döndürüyor. Koku konusunda hassas olanlara tavsiyem, bu şampuandan uzak dursunlar. Schwarzkopf gliss magnificent strength şampuan baş ağrısına sebep olabilir. Saçlarımı temizlediğini asla hissetmedim. Bunda yoğun kokunun da etkisi olabilir. İçeriğini sizinle yukarıda paylaştım. İçerik olarak hiç de masum sayılmaz. Saçlarımın zaten çok kepek sorunu yaşadığından söz etmiştim. Bu şampuan kepeğimi iyice azdırdı. Bu hiç hoş değil. Egzeması olanlar bence uzak dursun. Saç dökülmem de arttı. Sanırım kepekle doğru orantılı bir sonuç bu. Benim kepek sorunum egzemadan kaynaklı olduğu için saç dökülmemi de arttırmış olabilir. Belki siz de bu sorunlar olmaz. Sorunsuz bir saç deriniz varsa benim kadar nefret etmemiş olabilirsiniz schwarzkopf gliss magnificent strength şampuandan.

 

 

Yazar

Yorum Yaz