Saç Ekimi Yaptıran Ünlüler Kimlerdir?

Tüm herkese sacekiminiz.com ailesi olarak merhaba diyoruz. Son dönemde saç ekimi ünlüler arasında kendini sıkça göstermeye başladı. İmajını yenilemek daha iyi bir görünüme kavuşmak için yıldız erkeklerin en çok tercih ettiği yöntem saç nakli işlemidir. Gerçekten de bir erkeğin görünümü en çok değiştiren noktaların başında saçları gelmektedir. Saç ektiren ünlüler kimler bunları tüm detayları ile aşağıda tek tek anlattık. Ünlü yıldızların görünümleri birçok hayranı için ilham kaynağı olacaktır. Çünkü yıldızlar her açıdan öncü olmaktadırlar. Onların yapacağı bir cerrahi operasyon bile hemen araştırılmaya başlanıyor. Bu ünlü yıldız bile yaptırdıysa demek ki güzel bir şey bende yaptırabilirim algısı oluşuyor. İşte bunun için ünlülerin saç ekiminden önce ve sonra halleriyle beraber tüm detaylarını sizlere aktarıyoruz.

 

1.Cenk Tosun

Beşiktaş’ın eski Everton’un yeni oyuncusu Cenk Tosun saçları çok açılmaya başlayınca saçlarına ekim yaptırdı. Ünlü oyuncu Arena med kliniğinde bu işlemi yaptırdı. Ünlü futbolcu saçlarında ayrıca topşk kullanarak daha dolgun görünüm sağlıyor.

 

2.Oğuzhan Koç

Şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç saçlarının ön tarafı biraz seyrekleştiği için bu noktalara sıklaştırma yaptırdı. Açıklığı az olduğu içinde çok güzel ve doğal bir görünüm sağladı. Çoğu kişi saçlarına ekim yaptırdığını anlayamıyor bile. Bu şekilde saçlarınıza çok hafif seyrelme var ise mükemmel sonuç alacaksınız.

 

3.Egemen Bağış

Geçmiş dönemlerde AKP milletvekili ve eski bakan Egemen Bağış saç nakil işlemi yaptırdı. Bu işlem sonucunda ortalama 10 yaş gençleşti. Çok fazla açıklığı olduğu için çok sık bir görünüm oluşmadı doğal olarak. Yalnız eskiye göre çok fark oluştu ve güzel bir görünüm sağladı.

 

4.Wayne Rooney

İngiliz futbolcu saçları seyrelince kel kalacam diye korkup saçlarına operasyon yaptırdı. İngiliz futbolcunun ekimi tüm dünyada yankı buldu. Başarılı bir operasyon olduğunu söyleyebiliriz. Görünümü çok değiştirmiş ve sık bir görünüm kazanmış. İngiltere’de Londra’da bir klinikte işlem yaptırdığı biliniyor.

 

5.Vj Bülent

Saç çizgisi arkaya giden Bülnt’in saç çizgisi öne çekildi ve önemli ölçüde sıklaşma sağlandı. Eski görünümüne göre iyi bir sonuç elde etti. Fue yöntemiyle yapılan işlemde hoş bir görünüm oluştu, tabiki eskiye oranla.

 

6.Turabi Çamkıran

Survivor yarışması ile adından söz ettiren Turabi Çamkıran saçlarının ön kısmından hafif seyrelme olmuştu bu noktaya sıklaştırma yaptırdı. Son derece sık ve iyi bir görünüm elde etti. Yalnız çok hafif bir seyrelme olduğu içinde çok sık görünüm kazandı. Saçıyla sakalıyla çok daha uyum içinde artık.

 

7.Gökhan Ünal Saç Ekimi

Trabzonspor, Kayserispor ve Fenerbahçe gibi takımlarında forvet mevkisinde oyanayan golcü oyuncu saçların dökülmesinde şikayetçi idi. Bu duruma da çözüm olarak saç nakli işlemi yaptırdı. Seyrekliği fazla olduğu içinde normal bir görünüm elde etti. Hatta saç ekimi yaptırdı Gökhan Ünal artık topa kafayla vurmuyor dedikodusu bile çıkmıştı.

 

8.Tamer Karadağlı

Çocukla Duymasın dizisiyle gönüllere taht kuran oyuncu karizmatik bir duruşa sahip. Kır saçları ile de doğal görünümü vardı. Oyuncunun saçlarının orta kısmının biraz seyrelmesinden dolayı bu bölgeye ekim yaptırdı. Gayet sık olan saçlarının sadece o kısmında biraz açıklık vardı bu işlemle beraber iyi bir sonuç elde etti.

 

9.Acun Ilıcalı

Saçları en çok merak edilen kişilerin başında geliyor. Şeyma Subaşı ile evliliği ile son dönemde çok konuşulan ünlü isim Acun Ilıcalı, bir dönem saçlarına saç ekimi yaptırdı. Şimdilerde hem de topik kullanmaktadır. Bu şekilde saçları sık ve gür görünmektedir. Ayrıca saçlarını da boyamaktadır.

 

10.Oktay Kaynarca

Kurtlar vadisi dizisi ile tanınan ve daha sonra oynadığı dizilerle hayran kitlesi artan bir isim. Onu şakak kısımları hep açık olarak tanıyoruz. Seyrelen saçlarının ön kısmına sıklaştırma yaptı ama yine şakak kısımlarının doğal görünümünü bozmadı.

Kaynak: www.sacekiminiz.com

 

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe