Rival de Loop Naturel Touch Concealer

Merhaba arkadaşlar, Rival de Loop Naturel Touch Concealer kapatıcı ile kısa süre önce tanıştım. Markanın ürünlerine pek de ulaşamıyorum. Şehrimde Rossmann mağazaları yok ve marka sadece Rossmann mağazalarında satılıyor. Oldukça uygun fiyatlı bir üründü ama şu anda fiyatını tam hatırlamıyorum. 8 Lira civarında sanırım.

makyaj bloglari
Rival de Loop Naturel Touch Concealer

Ürünün 3 rengi vardı. Maalesef 1 numara olan en açık rengi kalmadığı için ben de 2 numarasını aldım. Ambalajı bana sorarsanız oldukça kaliteli ve şık duruyor. Ben bu tarz ambalaja sahip ürünleri seviyorum ve kullanışlı buluyorum.

kozmetik bloglari
Rival de Loop Naturel Touch Concealer

Rival de Loop Naturel Touch Concealer sünger uçlu bir aplikatöre sahip. Daha evvel de  güzellik blogumda  defalarca bu tarz aplikatöre sahip kapatıcıları daha bi çok sevdiğimi kaleme almıştım. Belki size hijyenik gelmeyebilir haklısınız ama kullanım açısından bana en kolay gelen bu tarz aplikatörler.

bakim bloglari
Rival de Loop Naturel Touch Concealer

Rival de Loop Naturel Touch Concealer oldukça pembe alttonlu bir kapatıcı. Aslında 1 numarası bu kadar koyu değildi. Ama şansıma kalmamıştı 🙁 2 numarası ilk sürdüğüm an koyu gelse de biraz zaman sonra oturuyor cilde. Ben de oturdu yani 😉 Muazzam bir kapatıcılık olmasa da bence pek çok kişi için yeterli ve göz çevremi kurutmuyor da. Aslında ürünü corrector niyetine de kullanmak mümkün. Üzerine daha teninize uygun, daha aydınlık bir kapatıcı kullanabilirsiniz. Ben altına baz kullanmasam da çizgilerime çok az doldu. Pudra ile sabitleyince zaten çizgilere dolma işi de ortadan kalkıyor. Bence bulursanız bu fiyata muhakkak deneyin.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe