Rival de Loop Illuminating Primer

Merhaba arkadaşlar,  makyaj yapıyorsak eksiğimiz gediğimiz hiç bitmiyor. Makyaj altına baz, üstüne sabitleyici… Belki de bir kaç sene öncesinde varlığında habersiz olduğumuz ürünlersiz yapamaz olduk. Makyaj altına kullanılan bazlar da her geçen gün vazgeçilmezler arasında. Uygun markalar da çeşitler çıkardıkça denemeden yapamaz olduk. Rossmann alışverimde edindiğim 10-15 Lira arasında fiyatı olduğunu hatırladığım Rival de Loop Illuminating Primer bugün misafirimiz. Hiç denemeden sadece adı için aldım. Aydınlık bir görünüm vereceğini ümit ettim. Ne de olsa aydınlık delisiyim. 

Rival de Loop Illuminating Primer
Rival de Loop Illuminating Primer

Aslında dikkatli okusam mat bir görünüm sağlama amaçlı olduğunu anlayabilirdim. Kırk yılın başı Rossmann bulmuşum, indirim de yoktu ama almasam olmazdı. 15 ml minik bir ambalaj. Azıcık bir ürün de tüm cildime yetiyor desem yalan olur. 😂 

Rival de Loop Illuminating Primer
Rival de Loop Illuminating Primer

İnce ucu sayesinde içinden kontrollü bir şekilde ürün çıkarmak mümkün. İşte bunu seviyorum. 😂 Hem kavanoz ürünlere göte daha hijyenik buluyorum. Peki Rival de Loop Illuminating Primer performans konusunda beni memnun etti mi? Yeniden satın alır mıyım?

İçinde ışıltı görebildiğim bir baz değil. Cildi cidden matlaştırıyor. Ama donuk da göstermiyor. Gözenekleri de hafiften örtüyor gibi ama benim zaten büyük gözenek sorunum yok. Yani ben çok takmıyorum. Elbette yaz sıcağında gözeneklerim daha belirgin. Ben aydınlık bir görünüm hissedemedim. Kuru ciltli arkadaşlar için gereksiz bir ürün belki de. Yine de T bölgesinde parlama olan ve bundan rahatsız olan kuru ciltli arkadaşlar varsa şans verebilirler. Makyajımın kalıcığını arttırıyor gibi gelmedi pek bana. Yeniden satın almam. Cildime ve isteklerime uygun bir ürün olduğunu düşünmüyorum. 

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe