Merhaba arkadaşlar, Rival de Loop haftalık bakım kapsüllerinden kullanan var mı? Sosyal medyada sıkça görünce denemek istedim. Açıkcası bu tarz kapsül ürünlere biraz da zaafım var. Hem daha özel bir bakım hissi oluşturuyor hem de kısa süreli seyahatlerde koca şişe nemlendirici ya da serumu yanıma taşıma derdim olmuyor. İki gün kalacaksam 2 kapsül, 3 gün kalacaksam 3 kapsül atıyorum çantama o kadar.

Rival de Loop Haftalık Bakım Kürü fiyatı yanlış hatırlamıyor isem 15 lira civarındaydi. İçinde 7 tane var. Adı üzerinde bir haftalık bir kür. Kapsüllerin içinden çıkan ürün, yüze, boyna ve dekolteye çok rahat yetiyor. Yağdan biraz daha yoğun bir yapıda. Çok akıcı değil. Akmaya karşı direnci yani viskozitesi yüksek diyomuşum. 😂😂 Mühendisiz, araya serpiştirelim biraz değil mi?😂

Rival de Loop haftalık bakım kürü hakkında performans değerlendirmesi de yapalım mı? Öncelikle buram buram parfüm kokusu beni rahatsız etti ve sırf bu nedenle yeniden almam sanırım. İçinde parfüm olan ürün sevemiyorum. Bulaşık deterjanına benzettiğim kokusu ürüne olan güvenimi de sarsıyor. Nem verdi evet. Ama benim aşırı kuru cildim bir kürden daha iyisini beklerdi. İçerisinde nem vermesi ile meşhur skualen var. Alın skualeni kullanın daha iyi. Ben yeniden almayacağım. Tahmin edersiniz ki adı her ne kadar kür olsa da sadece bir haftalık kullanım sonucu ben herhangi bir değişiklik gözlemlemedim cildimde. Zaten iyi nemlendirmeye özenen biri olduğum için sunduğu nem de beni çok etkilemedi.

Yazar

Yorum Yaz