Merhaba arkadaşlar, yaklaşık üç aydır Rival de Loop Göz Serumu kullanıyorum. Sonunda bitirdim. İnstagramdan bu serum üzerine çok sorular geldiği için paylaşmak için sabırsızlandım. Göz çevresi için serum bulmak biraz sorun. Malesef çok pahalılar. Rival de Loop Göz Serumu sanırım indirimden 15 liraya almış olabilirm. Ya da indirim olmayabilir. Tam hatırlamıyorum. 🙂 Şunu da belirtmek isterim artık bu ürün birebir aynı isimle Isana markasında satılıyor. Denemek isterseniz Rossmann mağazalarında Isana marka ürünler arasında arayın. İçerik olarak da aynıymış üstelik.

 

Rival de Loop Göz Serumu pompalı bir ambalaja sahip. Bayılırım pompalı ürünlere. Hem pratik hem de daha hijyenik buluyorum çünkü. Yalnız dezavantajı da yok diyemem. Elinize almak istediğiniz ürün miktarını ayarlamak çok daha zor oluyor. Bu üründe de aynen böyle oldu benim için. Yoğun göz serumu diyor ambalajında. Yapısında en ufak bir yoğunluk bulunmadığını söylemem gerek. Peki etki olarak bir yoğunluk var mı?

Bu tarz serumları tek başına kullanmıyorum. Tek başına bir tatminlik sağlamasını da beklemiyorum. Kesinlikle nem vermiyor. Asıl göz çevresi kremimi sürmeden önce bu serumu kullanıyorum. Sonra da nemlendiricimi. Amacı kırışıklıklardan kurtarmak. Göz çevremin daha az kırışıksız olduğunu düşünüyorum. Yeniden alır mıyım sanmıyorum. Daha da etkili ürünlere yönlenmeyi düşünüyorum. İlk ve hafif kırışıklarla mücadele edenler şans verebilir. Kokusuz, hafif, az etkili bir ürün bence.

Yazar

Yorum Yaz