Rival de Loop Far Bazı

Merhaba arkadaşlar,
Makyaj konusunda uzun süredir bazlar çok ilgimi çekiyor. Şu aralar far pek kullanmasam da uzun sure önce bitirdiğim ama ancak şimdi yazabildiğim bir üründen söz edeceğim. Oldukça ucuz ama favorim olan bir far bazı. Rival de Loop Far Bazı sadece Rossmann mağazalarında satılıyor.

Makyaj blogu
Rival de Loop Far Bazı

Ambalaj olarak çok beğendiğim bir ürün oldu. Gloss gibi sünger uçlu ürünleri pek çok kişi hijyenik bulmuyor aslında. Ama ben çok pratik buluyorum. Bu şekilde olan concealer ve bazları zevkle kullanıyorum. Rival de Loop Far Bazı da zevkle kullandığım bir ürün oldu.

Guzellik blogu
Rival de Loop Far Bazı

Ürünün fiyatı 10 TL civarındaydı ben alırken. Ama indirim vardı ve 5 TL ye satın aldım. Şu anda fiyatı nedir tam bilemiyorum. Ben alalı ve bitireli çok oldu. 🙂 Ürün Essence markasının far bazı gibi renkli ama Essence far bazına göre çok daha iyi renk veriyor. Rival de Loop Far Bazı mı Essence mi derseniz Rival de Loop Far Bazını tercih ederim.

Rival de Loop Far Bazı
Rival de Loop Far Bazı

Bol uygulayarak göz kapağı rengini daha iyi kapatabilirsiniz. Pek çok far bazı ben de çizgilere girer. Bu da biraz girdi ama çok fazla değil. Hafif transparan pudra ile üzerinden geçersem hele hiç sorun olmuyor.

Kozmetik blogu
Rival de Loop Far Bazı

Belki burada çok belli edemedim. Ama ciddi şekilde göz kapağımın rengini düzenliyor. Çok yağlı falan da değil. Adeta kendinden pudralı gibi de sabitlenebiliyor göz kapağımın çok yağlı olmadığı zamanlarda. Bu kadar ucuz fiyata kesinlikle bir denemenizi tavsiye ederim size. Cidden çantaya at çık, pratik pratik kullan bir ürün.. Alın bir deneyin derim… Göz kapağının rengini kapatıyor, daha hoş gösteriyor. Ben üzerine far bile kullanmadan günlük makyajımda çok tercih ettim. Farın rengine bir canlılık kattığını gözlemlemedim açıkçası.

kozmetik bloglari guzellik blogu

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe