RIMMEL LONDON BROW THIS WAY


Merhaba güzeller, kaş maskaraları ile Benefit Gimme Brow sayesinde tanıştım. Minik fırçası ile kaşlarıma şekil vermek, sabitlemek, boyamak çok pratik idi. Kaş maskarası tüm bu işlemleri tek hamlede yapma imkanı veriyor.
RIMMEL LONDON BROW THIS WAY


Gimme brow da ki uçuk zamdan sonra farklı alternatifler aradım. Bu arada Rimmel london ülkeye kaş maskaralarını soktu ve indirim zamanı denemek şart oldu. Uzun süredir kendisini kullanıyorum. Geldiği gibi hemen kaptım zaten. Bende ki 02 rengi. Sarışınlar için 01 rengi ve daha koyu kaşlar için 03 rengi vardı. Belki bir daha ki sefere ben de 03 rengini alırım. Çünkü koyu renk kaşları seviyorum.
RIMMEL LONDON BROW THIS WAY

Ürünün kocaman olmasa da yine de özellikle ince kaşlar için büyük sayılacak bir fırçası var. Kuaför, kaşlarımı bir kaç gün önce incecik aldığı için ürünü malesef kullanamıyorum. Benim için kaşlarım kalınlaşana dek kullanışsız bir ürün kendisi. Bu nedenle kaşlarımda uygulanmış halini gösteremedim. Sizi güzel kaşlarımdan mahrum bıraktım diye bana darılmayın 🙂 Ayrıca kabından çıkarınca fırçaya çok ürün geliyor. Kabına kontrollüce sıyırmak gerekiyor. Aksi taktirde kaşlara şekil vermek pek de kolay değil.
RIMMEL LONDON BROW THIS WAY

Ürünün rengini ve fırçasını biraz da olsa göstermeye çalıştım. Solda ki resimde gördüğünüz gibi fazla gelen ürünü sıyırmışım. Açıkçası bu işlemi yapmama rağmen yine de her defasında dakikalarca kaş çevremi temizliyorum. Hep bulaştırıyorum. Sanırım becerikli eller ve kalın kaşlılar daha çok sevecektir. Ben istediğim gibi boşlukları dolduramadım kendisi ile. Ürünün kullanım pratikliği dışında kalıcılığı ve sabitlemesi beni çok memnun etti. İndirim de şans verebilirsiniz. Gimme brow bile kaşlarımı döktü ama bu dökmedi.
Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe