Rimmel London 006 Bronze Magnate Far

Merhaba arkadaşlar,
Rimmel London markasının tekli farları piyasaya çıktığı zaman hemen bir tane almak istedim. Renkler cidden çok güzeldi. Ben ilk olarak 006 Bronze Magnate rengine karar verdim.

makyaj blogu
Rimmel 006 Bronze Magnate

Ürün bombeli bir ambalajda. Oldukça şirin görünse de çok dayanıklı gelmedi bana.

makyaj blogu
Rimmel London Bronz Far

Arkasında 1.84 gram olduğu, ürünün ismi gibi klasik şeyler yazıyor.

makyaj blogu
Rimmel London Bronze Magnate
Ürünün üzerinde ki marka amblemi çok havalı olmuş. Açıkcası farklı ve güzel buldum. Bu nefis rengi ışık şartlarımdan dolayı belli edemediğim için üzüldüm. 
makyaj blogu
Rimmel London Bronze Magnate Far

Ürünü kullandığım süre zarfında tozutma gibi bir sıkıntı yaşamadım. Tek seferde verdiği pigmentasyona bayıldım. Göz kapaklarımda performansı oldukça iyi. Sanırım 13 lira gibi bir fiyatı vardı. Bence fiyatını hak eden bir ürün. Rimmel markası fiyat performans olarak bence iyi bir marka ve kendi de yeniliklere açık. Farklı ürünlerle her zaman karşımızda.  Siz bu marka için ne düşünüyorsunuz?

makyaj blogu

4 Yorum yapılmış
  1. Çok güzel görünüyor,ben bu farlara birkaç kez baktım ama bir türlü almak kısmet olmadı.Elimdekileri biraz eritiyim diye diye unuttum kaldı öyle.Şimdi güzel yazınla yine aklıma düştü bak:)))

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe