Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle Revox At Kuyruğu Şampuanı’nı konuşmak istedim. #guzelligimizannemizden etkinliğinde hediye edilen şampuanı aylardır kullanıyorum. Normalde her gün duş alan biri olmama rağmen saçlarımı günaşırı yıkarım ve çok az şampuan kullanırım. Zaten doğru olan da şampuanı bol bol kullamak değildir. Farklı farklı doktorlardan defalarca bir fındık tanesi kadar kullanmanın yeterli olduğunu duydum. 

makyaj blogu
Revox At Kuyruğu Şampuanı

Sosyal medyada farklı farklı markaların at kuyruğu şampuanlarını hepimiz görmüşüzdür. Revox‘da bunlardan biri. Hemen her at kuyruğu şampuanının vaatleri aynı. Şimdi sizinle Revox’un vaatlerini paylaşalım. Saç kayıplarını engellemeyi, daha canlı, güçlü yani sağlıklı saçları vaadediyor. İçerisinde bulunan salisilik asit sayesinde ölü deriden temizlenen kafa derisinden saçlara oksijen ve besin ulaşması kolaylaşıyor. Ayrıca kaşıntı gibi rahatsız edici durumları önlemek de vaatleri arasında.

sac bakimi
Revox At Kuyruğu Şampuanı
Öncelikle saç yapımdan söz edeyim. İnce telli, hacimsiz, az saçlarım var. Aşırı derecede dökülen, kepek ve kaşıntı problemi olan kafa derim var. Ürünü yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. İlk aylarda kesinlikle saç dökülmemde azalma olmadı. Şu aralar dökülme falan yok ama bunun sebebi şampuan mı yoksa yaptığım bakımların ekmeği mi bilemedim. İlk haftalarda dökülme arttı bile diyebilirim.  
sac bakimi
Revox At Kuyruğu Şampuanı
Ürünü kullandığım süre zarfında beklemediğim halde kepeğim çok azaldı ve kaşıntı problemim sona erdi. Saç dökülmemde etkisi olduğunu pek düşünmüyorum ama saçlarım son zamanlarda hiç uzamadığı halde uzaması hızlandı. Ve gözle görülür bir artma oldu uzamasında. Buna cidden çok sevindim. 
Yukarıda ürünün içerik listesini de paylaştım. Ürünün kokusunu sevmeyen olmasına rağmen ben kokusunu erkek parfümlerine benzettim ve çok beğendim. Kullanırken beni ferahlattı. Ayrıca ürünü kullandığım sürece saçlarımı hiç karıştırmadı. Saç kremi kullanmak zorunda kalmadım. Bu özelliğini de çok sevdim. Kolayca saçlarım dolanmadan durulandı.  Üstelik sönük ve hacimsiz saçlarıma hacim kattı.  Ürünü yeniden alıp almama arasında gidiyorum. İçeriği daha temiz ürünleri ve yeni ürünleri denemek istiyorum ama uzun vadede daha da etkisini göreceğime inanıyorum.
Benim merak ettiğim saç dökülmesi konusunda sizin de deneyimlediğiniz ürünler var mı acaba?

Yazar

1 Yorum Var

Yorum Yaz