Revox At Kuyruğu Bitkisi Özlü Saç Kremi

Merhaba arkadaşlar, saç bakımı ile ilgili öneriler isteyen pek çok kadın oluyor. Kapalı kadınlar saç bakımından yana daha çok şikayete sahip. Ben de özelden yanıtladığım gibi burada da kullandığım ürünleri paylaşıyorum. Revox At Kuyruğu Bitkisi Özlü Saç Kremi uzun süredir kullandığım bir ürün. Daha önce bakım blogumda Revox Şampuan ve Revox Saç Maskesinden söz etmiştim.

guzellik bloglari
Revox At Kuyruğu Bitkisi Özlü Saç Kremi

Saçlarım ince telli, çok dökülmeye müsait, az ve sönük. Kullandığım pek çok şampuan da saçımı keçe gibi yapıyor. O nedenle saç maskeleri, saç kremleri benim saç bakımımda önemli bir yere sahip. Çok karışan saçlarım olduğu için elimde genelde bir saç kremi muhakkak olmalı. Ne zaman karışacakları belli olmuyor.

kozmetik bloglari
Revox At Kuyruğu Bitkisi Özlü Saç Kremi

Daha evvel bir Revox ürünlerinden kullandınız mı? Ben Revox ürünlerinin kokusunu çok seviyorum. Sevmeyen arkadaşlarım da var ama bana çok hoş bir erkek parfümü kokusu gibi geliyor. Ve severek kullanıyorum.

makyaj bloglari
Revox At Kuyruğu Bitkisi Özlü Saç Kremi

Ürünün içindekiler kısmını da yukarda göstermeye çalıştım. Merak edenler için yorumsuz olarak paylaşmak istedim. Ben içerik konusunda cok bilgi sahibi değilim. Artık Revox ürünlerini pek çok markette bulmak mümkün. Gratis, Watsons gibi güzellik marketlerden de temin edebilirsiniz. Peki ben sevdim mi? Evet sevdim. Saçlarımda ağırlık hissi oluşturmadı. Kolaylıkla duruladım. Zaten bitmek üzere. Oldukça bereketli çıktı, bitmek bilmedi. 🙂 Tekrar kullanmak istediğim bir ürün.

makyaj bloglari

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe