Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 4 senedir kullandığım Revlon Colorstay Fondoten ‘i hala neden yazmadım bilmiyorum. Ah tembellik işte. 4 senedir kullanmamdan sanırım genel düşüncelerimi anlamışsınızdır bile ama ben biraz daha detaya gireyim.

Revlon Colorstay Fondoten
Revlon Colorstay Fondoten

Ben ilk aldığım zamanlarda Revlon Colorstay Fondoten pompalı ambalaj olarak satılmıyordu. Ama artık, şükürler olsun ki pompalı ambalajı ile satılıyor. Eski ambalaj yani pompasız, koca ağızlı ambalaj tam bir eziyetti. Ürün fazla gelir, içine geri koysan hiç hijyenik değil.

Ben 150 Buff rengini kullandım. Spf20 içeriyor ama fondotenlerde bu güneş korumasının işe yaradığına dair bir inancım yok artık.

Revlon Colorstay Fondoten ülkemize geldiğinde bomba üzerine bomba patlamıştı. O zamana dek uygun fiyatlı beğendiğim fondoten yoktu desem yeridir. İşte bu Revlon Colorstay Fondoten ilk oldu. Yağlı ve kuru ciltlere uygun 2 versiyonu ve pek çok renk alternatifi var. İşte bu süper bence. Uygun fiyatlı fondotenlerde bulunması zor bir özellik.

Revlon Colorstay Fondoten
Revlon Colorstay Fondoten

Benim düşüncelerim:

Aslında benim cildimde çok da beni rahatsız eden sorunlarım yok. Kızarıklıklarım var biraz. Dönem dönem oluşan sorunlarımda ise bu fondoten çok işimi gördü. Kapatıcılığı ve kalıcılığı beni fazlasıyla memnun etti. Rengi cildime çok güzel oturdu. Sivilce, dalgalanma sorunu yaşamadım. Arada sırada içine yağ ekleyerek de kullandım. Bu şekilde kullanımla cildimde daha da güzel durdu. Her cilt tipine uyuyor aslında. Kapatıcılığına rağmen rahatsız edici yoğun bir yapısı yok. Cildimi ağır hissetmiyorum. Favori ürünlerimden biri oldu diyebilirim aslında. Gün içinde tengi koyulaşmadı. Pek çok üründe bu sorunu yaşarken Revlon Colorstay Fondoten bana bunu yaşatmadı. Uygun fiyatlı ama yeni zamlarla indirim döneminde alınması gereken bir ürün oldu artık. Yine de iyi bir fondoten yatırımı yapmak isteyen, özel günlerde kendisini yarı yolda bırakmayacak bir ürün arayan varsa bu ürünü bir denesin. Watsons mağazalarında satılıyor. Zamanla başka nerelerde satılır bilemiyorum. An itibariyle durum budur. Güncel fiyatını öğrenmek içinse nette minik bir araştırma yapın derim. Zira devamlı değişiyor fiyatlar. Zamlar bitmedi ki:(

Popüler kadın blogu

Yazar

Yorum Yaz