Remolent Saç Kremi

Merhaba arkadaşlar,
#4mevsimkadini etkinliğinde hediye edilen Remolent saç kremini tatilim boyunca kullandım. Aloe verai argan yağı, keratin, vitamin B5 içeren saç kreminin vaatleri de oldukça iyi.

bakim blogu
Remolent Saç Kremi

Oldukça sade bir ambalaja sahip olan saç kremimizin vaatlerine bakalım m? Sizin için hem vaatlerini hem kullanım şeklini paylaşmak istedim.

bakim blogu
Remolent Saç Kremi

Remolent saç kremi saçı beslemeyi vaat ediyor. Parlak, canlı ve dolgun görünmesine yardımcı olacağını söylüyor. Hemen her saç ürününün vaatleri sizce de aynı değil mi ? Klasik saç kremi gibi kullanılıyor. Saçta çok kısa süre bekletin denmiş ama ben dikkat etmedim. Daha uzun bir süre beklettim.

bakim blogu
Remolent Saç Kremi

 Ürünün içeriği hakkında herhangi bir yorum yapmıyorum. Olduğu gibi sizinle paylaşıyorum.  Bu konuda bilgi sahibi değilim.

bakim blogu
Remolent Saç Kremi

 Ürünün ambalajı bu şekilde. Kullanım açısından herhangi bir zorluk çekmedim. Ürünün yapısı çok yoğun değil. Oldukça akışkan. Remolent saç kreminin kokusunu hiç sevmedim. Sanki alkol içeren bir kokusu var. Ayrıca saçlarımda bir saç kremi etkisi oluşturmadı. Yumuşaklık vermediği gibi aksine sanki sertleştirdi. Taramayı zorlaştırdı ve kuruttu. Ben bu ürünü hiç beğenmedim. Satın almayı da düşünme o yüzden. Saçlarım ince telli, az, boyazsız, herhangi bir ısıl işlem uygulanmamış. Buna rağmen benim ihtiyacımı gidermedi.

bakim blogu
Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe