Merhaba arkadaşlar, Redist Saç Parfümü Kullanıcı Yorumları internette bir hayli aramama rağmen karşıma çıkmadı. Çok az yorum olmasına şaşırdım. Aslında çok da yeni bir ürün sayılmaz. İlk çıktığında kesin çok ilgi görecek diye de düşünmüştüm ama yanılmışım. Ciddi anlamda saç parfümü deyince şaşkın şaşkın bakıyor insanlar. ‘Oha, yok daha neler, atma be.’ gibi yorumlar alıyorum saç parfümü diye bir ürün var deyince. O kadar antik kuntik ürünler varken bu derece mantıklı ve gerekli bi ürünün bu derece şaşkınlık oluşturması da beni ciddi anlamda şaşırtıyor. 😂 Cümleyi anlayan beri gelsin. 😂

Redist Saç Parfümü
Redist Saç Parfümü

Redist Saç Parfümü oldukça şık ve cam bir ambalaj ile bize geliyor. Beni şaşırtan kısmı bu ürünü bu kadar uygun fiyata satmaları. İnternette az araştırırsanız 15 Liraya falan satışı var ben bu yazıyı yazarken. Daha evvel pek çok Redist ürünü yazısı yazdım. Kullandığım ve yazmadığım da pek çok ürünü var aslında. Uygun fiyatlı ve profesyonel bir marka olması beni de cezbediyor aslında. Pek çok kuaförün de tercih ettiği yerli bir marka olduğunu da söyleyebilirim size.

Redist Saç Parfümü
Redist Saç Parfümü

Merak edenler için içerik kısmını da buraya bırakmak istiyorum. Normal parfümden ne farkı var diye sorabilirsiniz. Çok da haklısınız. Kim olsa sorar. Normal parfümü saça sıkmak saç kalitesi açısından pek de doğru değil aslında. Ama hepimiz sık sık yapıyoruz bence bunu. Hele de sigara içiyorsak. 😢 Kimse saçları kötü koksun istemez. Malesef saçların tüm pis kokuyu çekme gibi kötü bir özelliği var. Zalimler. Biz size o kadar bakıyoruz. Sizin yaptığınız iş mi şimdi. 😂😂

Redist Saç Parfümü
Redist Saç Parfümü

Redist Saç Parfümü sıradan parfümlerden biraz daha farklı. Saçınızı güzel kokutmakla kalmıyor. Bakım da yapıyor. Güzel bir yağ bakımı aslında. Fazla kullanırsanız elbette saçınızı ağırlaştırabilir. 2 fıs yeter. Ben de olanın kokusu çok güzel cidden. Biraz da şekerli bir koku. Başka çeşitleri de var elbette. Zevkinize göre seçebilirsiniz. Hem saçınıza zarar vermiyor hem de üzerine bakım yaparak pis koku derdinden sizi kurtarıyor. Özellikle sigara içenlere önce sigarayı bırakmalarını sonra bu parfümü almalarını tavsiye edebilirim.

Kısaca;

Bulursanız bu uygun fiyatlı, başarılı ürünü satın alın. Pişman etmeyecektir. Redist Saç Parfümü malesef mağazalarda pek bulunmuyor. İnternette arama yaparak bulabilirsiniz elbette.

Yazar

Yorum Yaz