Redist Body Cream

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizinle ilk olarak  #guzelligimizannemizden etkinliğinde tanıştığım daha sonra kalitesini beğenip diğer ürünlerine merak saldığım Redist markasından söz edeceğim. Bu ürün ise aynı etkinlikte hediye edilen Redist Vucüt Kremi. Markanın saç ürünlerinden çok memnun kaldım ve kendim satın almaya devam ettim. Şimdi  ise saç ürünü dışında bir ürününden söz ediyorum. 
SAMSUNG CAMERA PICTURES
Ürünün üzerinde vaatleri yazıyor. İlk satırları okurken eyvah dedim. Kesin çok yoğun yapılı, zor emilen bir üründür bu. Çünkü çatlakları önlemekten, çok iyi nemlendirmekten bahsediyordu. Ürün tüm bunların aksine jel yapısınında etkisi ile sanırım, çok iyi ferahlattı cildimi. Hem nem verdi hem de nem verirken bunaltmak yerine daha iyi ve ferah hissettirdi. Anında emilmesi ise beni mest etti. 
SAMSUNG CAMERA PICTURES
Ürünün içerik kısmını ise yorum yapmaksızın paylaşıyorum sizinle. Çünkü bu konuda doğru yorum yapacak kadar bilgi sahibi değilim. 
Ürünün çeşitli sitelerde 3-14 Lira aralığında satıldığını gördüm. 200 ml bir ürün için fiyatı oldukça iyi. Kuaförlerin tercih ettiği ve kuaförlere yönelik ürünleriyle tanınan Redist markasının bu ürününü de bittikten sonra yeniden satın almayı düşünüyorum. 
Bu içerik bloggerlarpaylasiyor.com dan alınmıştır.
Yorum
  1. İçerisinde parfüm olan ürünleri sevmiyorum, o güzel kokuları doğal içeriklerle vermeleri tercihimdir 🙂 Redist'İn saç ürünleri dışında ürün yelpazesi olduğunu bilmiyordum.

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe