RAPUNZEL SECRET KÖMÜR ÖZLÜ SAÇ BAKIMI

Merhabalar baylar, bayanlar , merdivenden kayanlar, bozuk para sayanlar,
Selamlar herkese….
İnstagram da bazi arkadaşlar Rapunzel markasinin ücretsiz numune gönderdiğini yazmisti. Eee biz de deneyelim bari dedik. Ufak boy bir deneme ürünü geldi.

RAPUNZEL SECRET KÖMÜR ÖZLÜ SAÇ BAKIMI

Ürün uzun saclilar için ancak bir kez kullanilabilirdi diye düşünüyorum. Ama ben kisa süre önce saclarimi kisa kestirdigim için bana 3 kullanimlik yetti. Numune oldukça kullanissiz bir kapta idi maalesef. İçinden ürün almak bir hayli zordu. Geniş agizli bir kapta olsa idi bizim için daha iyi olacakti.

RAPUNZEL SECRET KÖMÜR ÖZLÜ SAÇ BAKIMI
Ürünün kokusunu ben sevdim ama kardeşim iğrenç dedi 😉 Ee işte renk zevk farki. Ürün nemli sacta 15 dk bekletilmeli. Bu cidden zahmetli.. Ama ben buna uydum.. Saclarimi yumuşacık, yumyumusak, havali, parlak yapti.. Etkisini cidden sevdim. Saclarim öyle hafif oldu ki…. Ürünün normal fiyati ne kadar bilmiyorum ama eğer ben üşenmem yeter ki saclarim iyi olsun 15 dk beklerim derseniz bence bu ürünü deneyin. rapunzelstore diye online satislari mevcut.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe