Merhaba sevgili kozmetik severler! Bugün sizlere, Sephora’dan R.e.m Beauty markasından aldığım Affirmation rengindeki jel göz far ürününü anlatacağım. Lavanta rengi hayaliyle aldım ama renk beklentilerimi karşılamadı.

R.e.m Beauty

Affirmation rengini satın aldığımda, gözümde soğuk bir lavanta rengi hayal ediyordum, ancak ürünü sürdüğümde gri gibi bir duruşu olduğunu fark ettim. Bu beklenmedik renk mevzusu benim için büyük bir hayal kırıklığına neden oldu. Kavanoz kapta olması ve kontrollü sürmenin zorluğu, özellikle göz pınarlarına yakın bölgelere uygulamayı zorlaştırıyor.

R.e.m Beauty

Ancak, ürünün kalıcılığı konusunda oldukça başarılı olduğunu söylemeliyim. Ürün hakkında çok kötü yorum almıştım. Kalıcı olması içimi rahatlattı. Özel gün farı olarak da kullanıma uygun olduğunu düşünüyorum.

Homojen sürme konusunda zorlandığımı itiraf etmeliyim. Yine de bir şekilde hallediyorum ve sonuçtan memnun kalıyorum.

R.e.m Beauty

Ancak, bu deneyim sonrasında, hayal ettiğim lavanta rengini içeren başka bir likit far ürünü arayacağımı belirtmeliyim. Sürme konusundaki zorluk ve olumsuz yorumlar göz önünde bulundurularak, aynı ürünü tekrar almayı düşünmüyorum.

Son olarak, gün içinde elim, gözüme değerse, elime bolca ışıltı bıraktığını söylemeliyim. Bu nedenle dikkatli olmakta fayda var.

R.e.m Beauty

Umarım, beklentilerimi karşılayacak bir ürün bulurum ve renkli makyaj deneyimimde daha fazla keyif alırım. Siz de renk seçiminizi yaparken, homojen sürme ve kalıcılık gibi özellikleri göz önünde bulundurmayı unutmayın! Sevgiyle kalın!

Yazar

Yorum Yaz