Quick Fix Exfoliating Scrub Maske

Merhaba güzeller, cilt bakımlarımız ne alemde bakayım? Bak yaza kadar o cilt aydınlanacak tamam mı? Eee daha aydınlık bir cilt için doğru ürünü bulmak şart. Ben de bu yüzden burdayım ya zaten. Gratislerde satılan oldukca uygun fiyatlı Quick Fix Exfoliating Scrub Maske hakkında biraz konuşalım istedim bugün. Bu markanın ürünleri bana öyle çok soruldu ki şans vermeden edemedim. Quick Fix Facial markasında renk renk böyle ürünler var. Her birinin iddiası farklı ama bu mor olan en çok beğenilen. Sadece Gratislerde satılsa da bulması pek zor değil bence. Gratisler Bim misali artıyor. 😉

 

Quick Fix Exfoliating Scrub Maske
Quick Fix Exfoliating Scrub Maske

 

Peki bu maskenin vaatleri nedir? Tamam ambalajı, rengi pek bir şık ama kendisi ne iş yapar? Exfoliating kelimesini gördünüz değil mi? Evet bu scrub maske, siyah noktalardan bizi kurtarmayı vadedem bir nevi kil maskesi. Tıkanmış gözeneklerinizi de temizlerim deyince radarlar açılıyor tabii biz de.

 

Quick Fix Exfoliating Scrub Maske
Quick Fix Exfoliating Scrub Maske

 

Şu an tam fiyatını unuttum ama Gratis indirimlerinde hesap edin, bir hayli ucuz. 100 ml ve bu hacim bir scrub maske için ideal bence. Peki nedir scrub maske? Ne demek bu şimdi? Nasıl kullanıcaz bunu ya? Evet evet tüm bu sorularınızı duyuyorum. Adı üstünde bir peeling maske. Tek ürünle hem maske hem peeling ihtiyacını gidermek mümkün. Sıcak suyun da etkisi ile açılmış gözeneklere, yumuşamış cilde bu ürünü maske gibi sürüyoruz. Quick Fix Exfoliating Scrub Maskeyi biraz cildimizde beklettikten sonra yavaşca masaj yaparak yani peeling uygular gibi arındırıyoruz cildimizi. Basit ve eğlencelu bir yöntem. Bu tarz peeling maske ürünleri seviyorum ve pratik buluyorum. Tabii herkesin beğenisi farklı.

 

Quick Fix Exfoliating Scrub Maske
Quick Fix Exfoliating Scrub Maske

 

Peki yapısı nasıl? Elime alır almaz mısır ekmeğinin pişmemiş hamur hali geldi aklıma. Sarımtırak rengi, pütürlü yapısını hoş kokusu nedeniyle göz ardı edemiiicem şekerim. Pütürlü ama sert sayılmaz. Nemli, yumuşak ciltte konforla uygulamak mümkün. Etkisi için önce çok kuru ciltli olduğumu hatırlatmak istedim. Ben çok etkili bulmadım kendisini. Hatta yağ içerdiği için yağlı citltler sevmeyebilir bile.Kuru ciltli olmama rağmen pek de sevmedim ben de. Temizle hissini alamadım çünkü. Çok fazla siyah nokta derdim yok. Pek çok kişi siyah noktalarımdan beni kurtardı dese de ben pek farketmedim böyle bir yönünü. Genelde peeling sonrası hafif gerilen, yağı emmiş hissi seviyorum. Bu hissi yakalayamadım. O nedenle benim yeniden alacağım bir ürün değil. Ama kuru ciltli, kurutmayan, yumuşak bir peeling ve maske arayanlar bu uygun fiyatla şans verebilir kendisine. Quick Fix Exfoliating Scrub Maske içeriği hakkında yorum yapmıyorum ama ilgilenenler için içerik kısmını yukarda paylaştım.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe