Priori Invigorating Face and Body Scrub

Merhaba arkadaşlar, beni takip eden pek çok kişi bilir ki peeling vb ürünler en sevdiğim cilt bakım ürünleridir. Neden mi? Çünkü ölü deriyi atmamı sağlayan peelingler beni psikolojik olarak da rahatlatıyor. Ölü deriden kurtardığı gibi içinde belirli asitler bulunan peelingler ise ciltte aydınlık sağlıyor. Onlardan biri de Priori Invigorating Face and Body Scrub. Oldukça severek kullandığım bu ürünü sizinle de paylaşma zamanım gelmişti.

Priori Invigorating Face and Body Scrub

Priori Invigorating Face and Body Scrub’ ın iki farklı boyu var. Ben travel size olan 75 ml olanını aldım. Pahalı bir ürün olduğu için öncelikle küçük boyuna şans vermek istedim. Seversem büyük boyunu da alırım diye düşündüm. Ürünü bir seneyi geçkin bir süre önce satın aldım. Oldukça bereketli olduğunu düşünüyorum. Minicik bir ürün yetiyor. Bu ürün yüz ve vücut için. Ben sadece yüzüm için kullandım. Pahalı olmasından sebep değil. Minicik ve nazik tanecikleri pek de vücudumda işe yaramaz gibi bir his verdi. Ben de sadece yüzümde devam ettim.

Priori Invigorating Face and Body Scrub

Merak edenler için yorumsuz bir şekilde ürünün içerik kısmını da paylaşıyorum. İçerdiği asit sayesinde cildimde aydınlanma da sağladı. Verdiği pürüzsüzlük sayesinde , ölü deriyi atma konusundaki başarısı sayesinde kullandığım serum, nemlendirici gibi ürünlerinde performansı daha etkili oldu.

Priori Invigorating Face and Body Scrub

En sevmediğim özelliği ambalajından ürün almanın verimsiz olması. Her seferinde istediğimden daha fazla ürün gelmesi israfa da sebep oluyor. Onun dışında yeniden almayı istediğim bir ürün olduğunu inkar edemem. Cildimde belirgin bir pürüzsüzlük sağladı. Yağ bezesi gibi iri bezelere pek de etki etmedi. Uygulama sonrası verdiği his çok şımarttı beni. Oldukça da bereketli olduğu için soyma işlemi yapan nazik bir scrub arayanlara tavsiye ederim.

kozmetik bloglari guzellik blogu

Posted via Blogaway

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe